Levye.Çekiç ve opel :S

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu olaya çok sahit oldum ve ya biri elimde kalacak yada daha büyük bir olay çıkacak?? seviste veya sanayideki bir özel opel servisi nasıl bu iki aleti kullanır ya levye ve çekiç motora girermi hiç allahınızı severseniz söyleyin ya adamlar levye ve çekiçle girişiyorlar araca ve kesin 1 parçaya zarar veriyorlar ..döküm parçalara sac aliminyum ,plastik parçaya çekiçmi girerrrrr levyemi sokulur ya nasıl bir sanat bu ya fen ve sanat kurallarına aykırı kardeşim ya...adam trigere çekiç levye girdi ya ve bunu özel opel servisi...ama az kalmıştıki o levyeyi alıp esas ben girecektimki anladılar daha nazik davranmaya başladılar ..yazık günahtır ya insanlar araçlarını kolay mı alıyor? yok yok yok kardeşim ne usta var ne servis var ...tırt bunlar

çekiç: Daha çok ahşap işerinde kullanılan ,metal ve çelik konstrüksiyon işerinde ise kaba parçalarda kullanılan bir biçimsiz alet?

levye: ağır parçala moment vermek için kullanılar bir ara eleman...

ya neyse daha yazmayım asabım bozuldu ice elimde kalacak bu adamların biri ya

Son düzenleme:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yazık ki , ülkemizde işini isteyerek ve düzgün olarak yapan kişiler çok az.

zamansız_066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl olsa demir değilmi felsefesiyle bileğe kuvvet diyolar işte.tabi kendilerine göre hava hoş alacağı paraya bakıyolar ve kendilerince onu hakkettiklerini sanıyolar..

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet haklısınız sanki çok kolay alınıyor o arabalar bi de levyeyle çekiçle giriyor arabaya biraz tuzlu oluyor ama bence en iyisi yetkili servis çünkü elemanlarının hepsi eğitimli elemanlar bu işin eğitimini görüyorlar

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hocam bende fakülte bitirdim ki işim çelik konstürüksiyon? döküm malzemeye çekiçle mdhle edilmez...edilemez...plastik parçalara fiber parçalara levye sokulmaz kanırtılmaz? levyeyi sokuyo birde çıkatırken heryere çarpıyo beyinsiz ya ..sonrada abi bu kırıkmış diyo ya ne diyim ben ya hayır dürüst ol bari ben soktum abi bunu ..çıkartırkende kırdım de ...direk bide yalan hemen ''abi bu kırıkmış...nasıl kırıkmış lan sensör çalışıyodu ya geldiğimde...inanılır gibi değil arkadaşlar ya...aman araçlar yapılırken başında durun lütfen..

Son düzenleme:

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: abi ben serviste en çok sizin dediğiniz gibi abi bu kırılmış olayına çok gülüyorum:D bende söylüyorum buraya geldiğinde sağlamdı diye afedersiniz insanın yüzüne salak salak bakıyorlar

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sorma ya adam parçayı kırıp..çaktırmadan o bi yapıştırıcı var ya anında tutan ..onla yapıştırıyo ya sen nediyosun...bide sigara külü basıyo ohohoho canavar gibi oldu yapıştırr...sanayi çok dehşet bir yer ya püffff adam çekiç,levye kombinasyonunu değil bazende,çekiç ve hurç ikilisini tercih ediyo veriyo gözüne çekicin...GM MM parçaları dinlemiyo anasını satıyım ..kırıyo herşeyi..ne yaptın deyincede abi daha önce kırmışlar diyo ya ...sanayide güzel ayar veriyolar onu bunu bilmem...

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi eğitim şart:D sanayideki adam işin eğitimini almıyor arabayı tanımıyor bilmiyor arabaya levye çekiçle dalıyor sonra arabayı haşat ediyor sanayiye sadece kaporta-boya işi için götürürüm oda çook iyi işini çook özenerek yapan sanatkar bi ustaya götürüceksin yani mesela servisteki usta görüyor 2 çekiçlik işi war abi hayatta olmaz diyor sanayideki usta gerekirse bi gününü harcıyor doğrultuyor güzelde bi boyacı buldunmu harikaa oluyor ama mekanik için yetkili serviste ısrarcıyım:D

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklsın vallaha bundan sonra sadece kaporta işleri için gidecem abi...o kaputu açtırmam dahada..yoksa kan çıkacak :)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya inan ben motoru açıp, (pazar günleri) 2 saat silerim parlatırım düşün motoru..yani bir okadar titizim ve malıma değer veriyorum sonuçda para verdim ve bir emeğim var araçda..ayrıca yazık günah bakmak lazım...ee ben bukadar hassasken sen sille tokat girersen arabaya olmaz o iş hacı

olay ne biliyormusun birde,çırak 18-20 yaşında işi öğreniyo ustasından yarım yamalak oda...2 sene sonra askerden geliyo eleman ..hemen bir yer açıyo karşıda ...kendini tam eğitmeden öğrenmeden kral oluyo...e sonra ya levye çekiç giriyo araçlara yada ilk krizde cortingen oluyo

Son düzenleme: