Led projektör

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dükkanın dış cephesini aydınlatmak istiyorum. hem akşam olunca aydınlıktan dolayı dükkanın önü köhne kalmayacak hemde camda yaptırdığım reklam görünmüş olacak. bunu sağlayabilmek için yukarıdan projektör takıp cama doğru çevirmek istiyorum ama normal prjektörlerin çok sarfiyatı olduğunu söylediler. bu nedenle led projektör almayı düşünüyorum. acaba sarfiyatı nasıldır. kullanan varmı. yada bu amaçla kullanıp için önerileriniz varmı.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bir arkadaşım yapıyor. Sarfiyatı Wattına göredir. Alırken şöyle düşünmek lazım. 500w lık normal projektör kadar aydınlatan bir led projektör sanırsam 110w vs. yakacaktır.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşım yapıyor. Sarfiyatı Wattına göredir. Alırken şöyle düşünmek lazım. 500w lık normal projektör kadar aydınlatan bir led projektör sanırsam 110w vs. yakacaktır.

şirkete ait şubeyi aydınlatacağım için maliyeti ve sarfiyatı düşünmem gerekiyor. o konuda biraz tereddütlüyüm.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydınlatma üzerine çalışan elektronikçilerin kendi ürünleri olduğu gibi hazır olanlar da mevcut.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...rled-projektor-aluminyum-govde-71317444/detay

http://www.ebay.com/itm/Outdoor-30W...855?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cc069e3e7

linklerle hiçbir alakam yok sadece şeklen fikrin olsun dedim. 2. Linkteki üründe 1 adet 30w led kullanılmış olup daha orjinal bir ürün bence.

rakamlar çok yüksek. maaliyeti ve sarfiyatı düşük bişeyler bulmam lazım.

dilavergünay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dükkanın dış cephesini aydınlatmak istiyorum. hem akşam olunca aydınlıktan dolayı dükkanın önü köhne kalmayacak hemde camda yaptırdığım reklam görünmüş olacak. bunu sağlayabilmek için yukarıdan projektör takıp cama doğru çevirmek istiyorum ama normal prjektörlerin çok sarfiyatı olduğunu söylediler. bu nedenle led projektör almayı düşünüyorum. acaba sarfiyatı nasıldır. kullanan varmı. yada bu amaçla kullanıp için önerileriniz varmı.

normal kullanmak ıstedıgın bı projektor en az 70watt olacaktr kı buda senın ıstedgın enerjıyı wermıyecktr led kullnmak ıstıyosan bnce kullanma zaten suanda butun ledler cın malı ıstegın ısıgıda sana wermıyecktr. mekanı gormek gerek oncelıkle konsmak ıcın ama ben bu ısı yapıorum tavsıye ederım kı 150w metal prjtr kullan.