Led Plaka Işığı (arızasız) Opel Astra

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar , paylaşmak istediğim konu şu led ışık konusu bir yürüdü gittiki ..... yaw arkadaşlar bu led ışığı maşşallah arkadaşlar bi abartmışlarki yani neredeyse götlerine bile led ışık takacaklar :) ya bikere amele işi led ... plakayı apaydınlık yapmanın anlamı neki be amele! led in takılma alanlar belli nediye arabanın götüne-başına takı verirsinizki.... ön farlardaki led olayı ilk audi marka araçta çıktı ve bu araca orjinal yakışır biçimde led yapılmış ve bunu yapanlarda audi yi üreten mühendislerdir... hal böyleyken hiç alakas olmayan araçların ön farlarına öyle bir amelece döşenmişki led ler yani tam bir beyinsizlik amelelik görüntüsü veriyor.... araç orjinali güzeldir araca ses sistem -film - jant yapılır oda yakışırcasına ve ve fazlaya kaçmaksızın ama led tam amele işi ..... bide farın dış kısmından ledi çif taraflı bantla yapıştırmışlarmı tam bi öküzlük amelelik ..... opelciler yapmayın sakına böyle şeyler

forumu daha fazla kırlermemenızı kendı rızanızla çekip gitmenizi istiyorum yoksa admınler geregını yapacaklardır

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sipariş verdikten sonra aklımageldi bu bagaj ışığıda sanırım aynı tip ama kokpitdeki lambaların türü değişik bazıları soketli oluyr bazıları dipsiz bazıları sivri uçlu oluyor tam bilemedğim için sadece plaka içn sipariş verdim.

bagajda sofit ampül kullanmışlar onun ledlileri her yerde satılıyor bolcana içerde iç aydınlatmada dipsiz parklarla aynı ampüller kullanılmış plakalıklardada öyle en azından vectra için astra içinde farklı olucağını sanmıyorum biz iç aydınlatmada ledli ampül denedikde yakmadı elektrikçi voltaj akım falan dedi bende mtec beyaz ampül takdım komple iç dış dipsiz nerde ampül varsa :)

Son düzenleme:

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel Olmuş Kardeş Hayırlı Olsun.....
Allah rızası için benim vectra b ye led yapacak yokmu sıkıntıya girdim :D ben anlamıyorum para verip yaptıracak adam bulamadım yapacak varsa haber etsin ücretini önden ödeyecem yardımcı olun !!

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar , paylaşmak istediğim konu şu led ışık konusu bir yürüdü gittiki ..... yaw arkadaşlar bu led ışığı maşşallah arkadaşlar bi abartmışlarki yani neredeyse götlerine bile led ışık takacaklar :) ya bikere amele işi led ... plakayı apaydınlık yapmanın anlamı neki be amele! led in takılma alanlar belli nediye arabanın götüne-başına takı verirsinizki.... ön farlardaki led olayı ilk audi marka araçta çıktı ve bu araca orjinal yakışır biçimde led yapılmış ve bunu yapanlarda audi yi üreten mühendislerdir... hal böyleyken hiç alakas olmayan araçların ön farlarına öyle bir amelece döşenmişki led ler yani tam bir beyinsizlik amelelik görüntüsü veriyor.... araç orjinali güzeldir araca ses sistem -film - jant yapılır oda yakışırcasına ve ve fazlaya kaçmaksızın ama led tam amele işi ..... bide farın dış kısmından ledi çif taraflı bantla yapıştırmışlarmı tam bi öküzlük amelelik ..... opelciler yapmayın sakına böyle şeyler

Mümkünse Önce Terbiyenizi Takının Siz Kendiniz Amelesiniz Haberiniz Yok İsteyen Kıçınada Takar Başınada Takar Sizi Ne İlgilendirir ? Siz Beğenmiyosunuz Diye Kimse Takmıyıcak Diye Bişey Yok Amele İşiyse Led Görünce Gözlerinizi Kapatın O Zaman Forumda Millet Deliye Hasret Biz Akıllıya Beyninizdeki 2 Gr Aklı Bu Konuya Yazı Yazarak Harcıyosunuz Sanırsam ... İnsan Gerizekalı Ve Beyinsiz Olmasın Sonuçları Böyle İnsanları Doğurabiliyor ..

Son düzenleme:

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onur Kardeşş Bırakıver böyleleri amele işte adam forum ne internet ne biliyormu bakalım böyle adamlara değil internet kullanmayı insan içine çıkmayı bile yasaklıyacaksın proje çok güzel ve bilgi verici eline sağlık

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bnm lambalar geldi de şerit hala gelmedi snrm gelir . ancak bu tırnak kadar bişy ya

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu plakalıklarda beyaz değilde kırmızı led bulabilirseniz daha tatlı duruyo kırmızı stop beyaz led veya mavi(bence hiç kullanılmamalı:D) arka görüntüyü bozuyo sanki.. ben astra g ye kırmızı led bulamadım palakalığı büyük park ampülüymüş.. ışık kapağını kırmızı folyoyla kapladım gayet güsel olmuştu....

benim tercihim kırmızı led plaka ampülü ;)..

BlackEmperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde plaka ledlerimde biri patladı galiba :D geçen cıkartayım dedim çıkaraamdım kapağını Önerebileceğiniz bi model var mı ?

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benim eski chevrolette led takılıydı. üzerinde 4 tane led vardı dipsiz ampul şeklindeydi.onda bu tür park ampulu arızasını falan gösteren bi özellik olmadığı için sorun yoktu yani
şimdi astra h var. arabayı satarken sökmüştüm ledleri astra h ye taksam olur mu ?

ön parklara da yan sinyallerdeki sarı ampulden takıcam amerikan sinyal gibi dursun diyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benim eski chevrolette led takılıydı. üzerinde 4 tane led vardı dipsiz ampul şeklindeydi.onda bu tür park ampulu arızasını falan gösteren bi özellik olmadığı için sorun yoktu yani
şimdi astra h var. arabayı satarken sökmüştüm ledleri astra h ye taksam olur mu ?

ön parklara da yan sinyallerdeki sarı ampulden takıcam amerikan sinyal gibi dursun diyorum.

arıza ışığının mantığı basit aslında voltaj dengesizliğinden veriyor en iyisi sen tak bir dene arıza ışığı yanarsa çıkartır orjianalleri takarsın ama yakıcağını sanmıyorum ben şahsen..