Led Gülümseyen Bagaj :)

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Led Gülümseyen Bagaj :)

alpdeger link' Alıntı:
Yakışıp yakışmadığından ziyade bence trafik güvenliğini tehlikeye atabilecek bir uygulama olmuş. Gece ve özellikle şehirlerarası yollarda arkanızdan gelen aracın sizin aracınızı başka bir şey olarak görmesi kuvvetle muhtemel. Bana öyle gelmedi demeyin zira gece gözleri iyi görmeyen o kadar çok insan var ki. Görünüş açısından ben tercih etmem ama fena da olmamış yani. İlla kalsın diyorsanız arka stopların üzerine kadar uzatmayı deneyin bence, bütünlük olsun. Ama dediğim gibi ben tercihimi güvenlikten yana yapardım.

Işığın şiddetini resimden anlamak güç. Gece tekrar güvenlik için sorun yaratırmı diye bakacağım. Pek olacağını sanmıyorum
Işık doğrudan değil yansımayla geliyor. Göz alıcı değil.
Sadece frene bastığımda yanıyor. Farları açtığımda yanması çok daha kolay yapılabilirdi Ama ben biraz uğraşıp stoplara bağladım. (stop lambaları bagaj olan kısımda olmadığı için yukarıdaki lambalardan kablo çektim). Frene bastığımda yanması daha kolay farkedilmeyi ve arkada ki aracın durmasını sağlar. Zaten amacıda arkadakini uyarmak. Gözünü almadığı sürece bence bir problem olmaz.

Şerit led yerine internetten fiber led (vites altındakinden) aldım şu an kargoda gelince birde onunla deneyeceğim. Sonuca göre lambaları değiştirebilirim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok değişik durduğu kesin. :)

Güle güle kullanın.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlginç bir uygulama. Çirkin değil, sadece sıradışı. Güvenlikle ilgili sorun yaşatmaz kanımca. 3. stop un şiddetine bakılırsa daha iyi anlaşılıyor. Ayrıca polis araçlarının tepe lambaları gece çok daha rahatsız edici ve tehlikeli. Güle güle kullanın. Ben gündüz görüntüsünü daha hoş buldum.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel olmuş.....

Güle güle kullanın....

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kulanın beğendiyseniz sorun yok tabiki ama benimde yapacağım bir uygulama değil.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ıcınıze sındıyse sıkıntı yok gule gule kullanın

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
Işığın şiddetini resimden anlamak güç. Gece tekrar güvenlik için sorun yaratırmı diye bakacağım. Pek olacağını sanmıyorum
Işık doğrudan değil yansımayla geliyor. Göz alıcı değil.
Sadece frene bastığımda yanıyor. Farları açtığımda yanması çok daha kolay yapılabilirdi Ama ben biraz uğraşıp stoplara bağladım. (stop lambaları bagaj olan kısımda olmadığı için yukarıdaki lambalardan kablo çektim). Frene bastığımda yanması daha kolay farkedilmeyi ve arkada ki aracın durmasını sağlar. Zaten amacıda arkadakini uyarmak. Gözünü almadığı sürece bence bir problem olmaz.

Şerit led yerine internetten fiber led (vites altındakinden) aldım şu an kargoda gelince birde onunla deneyeceğim. Sonuca göre lambaları değiştirebilirim.
Bak işte şu fiber led olanından özellikle geceleri daha soft ve tatlı durur diye hayal ediyorum.Onu denerken mutlaka fotoğraflarını bizlerle paylaşın.Bakarsın ben de isterim.Kolay gelsin.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bire bir aynı uygulamayı canlı olarak LEON'da görmüştüm. Ben de pek yakıştıramadım açıkcası ama siz beğendiyseniz hiç problem yok, güle güle kullanın... :)

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok değişik bir çalışma olmuş, gece görmek lazım, 045thumbsup