Lastikler

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lastikler

hankook lastiklerle ilgili yol tutuş yada frenleme ile alakalı hiçbir sorunum yok yalnış anlaşılmasın sadece araçta yol sesi oluyor belki sert hamurlu olduğundandır yada sizdede aynıdırda ben çok takıyorumdur artık bilemiyorum..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bahadirusta link' Alıntı:
hankook lastiklerle ilgili yol tutuş yada frenleme ile alakalı hiçbir sorunum yok yalnış anlaşılmasın sadece araçta yol sesi oluyor belki sert hamurlu olduğundandır yada sizdede aynıdırda ben çok takıyorumdur artık bilemiyorum..

bayideki hankook marka llastigi yakından inceledeim ve gayet kaliteli lastikler gibi duruyor.... tabi bilemeyiz hamurunu vs.... onceki aracımdaki orjinal lastikler de continental idi. yol sesi kesinlikle yoktu... sonra tigar marka lastik takınca aracın icinde ugultudan durulmuyordu... tam da mubarek 90 km'ye ulasınca ugultu yogunlasıyordu.. halbuki hız lastigiydi....

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim lastikler bridgestone. yol sesi bende duymuyorum. lastiklerimden memnunum

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sert lastik ses yapar daha öncede konuşmuştuk. sanırım hankookta bu sorun var. ama olsun sonuçta  lastiği hankook  olanlarda 2-3 yıl sonra yenisini takcak. o zaman istediklerini takarlar

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada bizim lastikler bir servet değerinde!!!  keşke  15 inc olsaydı da bu kadar astronomik fyatta olmasalardı. :(

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
bu arada bizim lastikler bir servet değerinde!!!  keşke  15 inc olsaydı da bu kadar astronomik fyatta olmasalardı. :(
??? ne diyorsun akın hocam? valla sen istiyorsan 15'' jant al tak :) 17'' çok güzel bir ebat pahalı mahalı yakışır astrama  okkk

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam tanesi 360 tl diye duydum :(  moralim bozuldu  nasıl alcaz onun yenilerini

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
hocam tanesi 360 tl diye duydum :(  moralim bozuldu  nasıl alcaz onun yenilerini
yoktur o kadar, lastıikler hiç bir zaman liste fiyatından satılmaz. tabi kar yağarken kar lastiği almaya gitmezsen  :)