Lastik Yanaklarındaki Çatlaklar ve Yeni Lastik Seçimi Üzerine...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
TOyo içinde olumlu yorumlar duydum.Bir sonraki lastiğim proxes cf1 olacak nasip olursa.

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence continantel contact 5 ten şaşmamaniz en iyisi olucaktir. pekcok lastik testinde ilk sirayi elde etti tüm avrupada lider denebilecek bir konumda, şahsen 205-55-16 da brigstone almak durumunda kaldim ama fiyat konusunda epey fark cıkıyor.
size tavsiyem verecegim linkten rahatlıkla alabilirsiniz. ben eskişehir den aldim ve kesinlikle tavsiye ederim güvenilir ve uygun fiyatları var.

burdan

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence continantel contact 5 ten şaşmamaniz en iyisi olucaktir. pekcok lastik testinde ilk sirayi elde etti tüm avrupada lider denebilecek bir konumda, şahsen 205-55-16 da brigstone almak durumunda kaldim ama fiyat konusunda epey fark cıkıyor.
size tavsiyem verecegim linkten rahatlıkla alabilirsiniz. ben eskişehir den aldim ve kesinlikle tavsiye ederim güvenilir ve uygun fiyatları var.

burdan

siteyi daha önce de incelemiştim fiyatlar uygun ama ben görerek alma taraftarıyım... ayrıca montaj fiyatını da ekleyince aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor... üretim yılı vs gibi faktörlere de bayiden bakma imkanı var ama yine de teşekkürler...

kumho ecowing videolarına baktım biraz netten testlerine, aklım ona yattı gibi... fiyatı da uygun... sonuçta starmaxx 2.5 yıl gittiyse kumho da hayli hayli gidecektir... bir çok araçta fabrika çıkışı kumho kullanılıyor...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucu lastiğimi aldım...
Her markaya gittim sordum fiyatlar genelde 480-550 arası... (Pirelli, Michelin, Conti, Lassa, Bridgestone, Good Year)
Seçimim Continental Premium Contact 5 oldu... İyi ki de olmuş, starmaxx'tan sonra inanılmaz sessiz geldi... Özellikle giderken eski lastiklerle teybi kapattım sesi dinledim, dönüşte de aynı yoldan geldim o kadar fark vardı ki resmen odun gibiymiş eski lastikler... :D

4 Adet 520 TL...
Üretim Tarihi 10. Hafta 2013...

20130520161315.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı olsun ama diğer lastiklerin ile kıyaslama yapma derim neticede ne kadar ekmek o kadar köfte :)

muzikadami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun darısı başıma :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
En klas lastiği almışsınız,iyi günlerde kullanın inşallah:)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar... dediğiniz gibi aynen ne kadar ekmek o kadar köfte... kalitenden şaşmıycan... :D
Ama kötü bir anı da yaşadım bugün yazmayı unuttum yukarda,
lastiği aldım yola çıktım teyp kapalı sesi dinliyorum daha doğrusu sessizliği :D
Karşı yolda uyuz uyuz gezinen bir kedi gördüm ilerden bi passat hızlıca geliyordu aha dedim şimdi ondan kaçar benim altımda kalır tam yavaşlayayım diyordum ki passatı görünce bana doğru fırladı ve sanırım ya benim kapıya ya arka kapıya bodozlama daldı... hemen fren attım bu sayede frenini de denemiş oldum (!) yeni lastiğin... dikizden baktım sersem bi şekilde sağa sola koşturuyordu sanırım bi canı gitti :D allahtan aracın altına girmedi yoksa ... :confused:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu lastik olunca bikmadan usanmadan yaziyorum yine yazacagim. Bursada jettamizda kislari michelin alpin kullaniyirum, yazlari energy saver.gercekten inanilmaz harika bir lastik.cok konforlu asiri sessis neredeyse yok gibi.kesinlikle tavsiye ediyorum.. astramda alirken goodyear vardi hala alisamadim cok sert geliyor..