lastik tavsiyesi

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik tavsiyesi

Cosmo link' Alıntı:
lastik ya yazlıktır yada kışlık. dört mevsim lastik olmaz. aynı anda krampon olarak kullanıp futbol oynayabileceğiniz, maç bitince de takım elbise altına giyebi,leceğiniz bir ayakkabı var mı?
haklisiniz bizdeki ağiz alişkanlığı benim demek istediğim kışında kullanabiliceğim dayanıklı ıslak yolda sürüş performansı yeterli bi lastik tavsiyesi almaktı.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun,yol tutuşu, ıslak zemin performansı ve sessizlik olarak geri dönecek bu tercihin :)

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
hayırlı olsun,yol tutuşu, ıslak zemin performansı ve sessizlik olarak geri dönecek bu tercihin :)
şimdiden sessizliğin faydasini gördüm çok memnunum keşke daha erken alsaydim hankooklarla eziyet çekiyormuşum :)

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgakeser link' Alıntı:
şimdiden sessizliğin faydasini gördüm çok memnunum keşke daha erken alsaydim hankooklarla eziyet çekiyormuşum :)

greatt yorumlarınız için teşekkürler. İlk tercihim conti olacaktır

serkanatc10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese merhabalar, lastiklerini 225/45/17 olarak değiştirenler, acaba araçlarında ne gibi değişiklik hissettiler 215/50/17 ile arasında çok bir fark var mı? konfor, yakıt tüketimi ve yol tutuşu açısından.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim ilk jant lastikler 45 yanak 19 inc ti.şimdi 18 inc 50 yanak yaptıktan sonra konfor inanılmaz fark etti.bence sürtmez derseniz kesinlikle 50 yanak öneririm.bu arada aracım GTC süspansiyonlar aynı mı bilmiyorum belki sizinkinden farklı olabilir.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

konforda lastik gercekten büyük bir etken mi olay tamamen süspansiyona mı baglı benim aracımda da hankook var conti ye geciş yapsam aracta az da olsa konfor artarmı yol titreşimlerini az hissedermiyim

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
konforda lastik gercekten büyük bir etken mi olay tamamen süspansiyona mı baglı benim aracımda da hankook var conti ye geciş yapsam aracta az da olsa konfor artarmı yol titreşimlerini az hissedermiyim
şu an goodyear ug8 kullanıyorum ve eski lastiklerim hankooktu.yaza kesinlikle XL conti almayı düşünüyorum.arkadaşımın aracında 40 yanak var inanılmaz konforlu lastik.hankookta güzel ama sonuçta kore malı.alman daha iyidir.

serkanatc10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok benim 215/50/17 ebatlarıylan ilgili bir sıkıntım yok sadece bu ebattaki lastik fiyatları 225/45/17 ye göre çok daha pahalı, forumda değiştiren arkadaşlar olmuş, acaba araçlarında ne gibi bir değişiklik oldu onu merak ettim.