lastik seçimi

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobilinizde hangi lastiği kullanıyorsunuz? Hangi marka lastiği tavsiye edersiniz? Yeni lastik alacaklara önerileriniz nelerdir?:hıh:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Michelin

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin iyidir ancak fiyati diğer markalara gore fazladır ve lastık çabuk bitiyor o yüzden dezavantajı var.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yol konforu, yakıt ekonomisi, güvenlik gibi üstünlükleri sayesinde fiyatını affettiriyor. Fiyatı da diğerlerinden çok çok pahalı değil. En son 2 ay kadar önce arkadaşa 125 liradan aldık (l85*65*14), Pirellinin en ekonomik olanı 85, Good Year 110 lira civarındaydı.

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16" fiyatları biraz daha pahalı ve 4 tane alındığı için fark biraz daha açılıyor ama araba bu 4 lastik üzerinde gittiği için en iyisini olmaasını istiyorum o yüzden o farka değer.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan Continental Premium Contact kullanıyorum. Bende bugun yarın değiştiricem, yine aynı modeli düşünüyorum.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
bendekiler michelin energy ve yol tutuşun da süper.ama değiştirme zamanı geldi sanırım.üzerideki üretım yılı 2003 yazıyoda:)hankook yada toyo tires düşünüyorum...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassa impetus kullanmıyorum ama bir sonraki tercihim kesinlikle o olarak. hem 4 mevsim hemde kar lastiği olarak impetuslar gerçekten çok başarılı haberiniz olsun. ama performans lastiği alacağım diyorsanız pirelli p7000 favorimdir.

MetalMorgue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bridgestone er300(195 60 15) kullanıyorum önlerde 2-3 ay önce aldım yol tutusundan memnun değilim ıslak zeminde U dönüşü yaptığım virajlarda ön taraf kayıyo. Frenaj ve kalkışta orta seviyede memnuniyet söz konusu.
bunlar benim düşüncem ve tecrübelerim marka kötüleme değildir .)
yanlız şöle bir şey var Bridgestone'dan lastik aldıgın zaman 6 ay benzin bitmesi haricinde yolda kalman durumunda ücretsiz olarak yol yardım var bu büyük bir artı bence.

Türko1453

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bridgestone turanza 195 60 R15 çok memnunum yol tutuşu ve konforu iyi eski lastiklerimle sanki metal tekerlek üstünde gidiyor gibiydim, fabrika çıkış lastikleriydi geçen sene değiştim