lastik seçimi yardım.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik seçimi yardım.

2000 verip lpg de taktirilabilir :D

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar 2000 tl gerçekten fahiş bir fiyat ama lastikte yol güvenliğinde fren kadar önemli  yola iyi tutunmayan ıslak zem,nde  fren performansı olmayan lastik ailemizin can güvenliğini tehdit eder.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
arkadaşlar 2000 tl gerçekten fahiş bir fiyat ama lastikte yol güvenliğinde fren kadar önemli  yola iyi tutunmayan ıslak zem,nde  fren performansı olmayan lastik ailemizin can güvenliğini tehdit eder.

aynen eski aracıma goldenbradge diye mi marka almıştım lastik habire kayıyodu sonra michelin taktım araba aynı ama kayma falan kalmamıştı lastik sizi yere hayata bağlar arkadaşlar ucuza kaçmayın...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araçta da goodyear e.grip takılı  470 tl fiyatı var bir daha alırmıyım 032questn o fiyata almam, 1500 2000 tl verilecekse conti veya michelin 800-1000 arası petlas ve nexen gibi uzakdoğu markaları var.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçenlerde aracında ContiSportContact 3 takılı bir arkadaşımın aracını kullandım sırf bendeki Turanza ile farkına bakmak için, yalan yok; konfor açısından büyülendim. Hoş, Turanzaların da sertleşme hariç hiçbir sıkıntısı yok, gerçekten dayanıklı ve özellikli bir lastik. Aracım şu an 38,000 km.de, insafsızlık etmiş olurum şimdi lastik değiştirirsem; ama bundan sonraki lastiklerim pahalı da olsa (Şu an 462 TL) Continental olacak onu net olarak anladım.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
aynen eski aracıma goldenbradge diye mi marka almıştım lastik habire kayıyodu sonra michelin taktım araba aynı ama kayma falan kalmamıştı lastik sizi yere hayata bağlar arkadaşlar ucuza kaçmayın...

Goldenbradge derken ?! Hiç duymadım bile !

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Goldenbradge derken ?! Hiç duymadım bile !

İstanbul avcılarda halaoğulları diye bi yerden almıştım ihracatçı firmaydı http://www.halaogullari.com/lastikler.htm