Lastik kontrolü

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dğn lastik patlamasından döndün. biri tekerlerğin altına vokta bardağı kırıp yerleştirmiş. yakınım farketmese binerken üzerinden geçiyodum sabah sabah. hafif bi batma olmuş ama patlama olayı yok.

araba konularında o kadar bilgim yok.
tüm lastiklerde hasar var mı diye nasıl kontrol ettiririm. opel yetkili servisleri bu işlere bakıyor mu? yani test cihazları falan var mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Klasik İzmir şakalarından biri. Yazın da bir akrabamın kapı kilitlerine zifte batırılmış kiprit çöpü sokmuşlardı. Ben de aracıma sibop kapağı dayandıramıyorum. Sıpalar topluyorlar. Gene yeniledim bakalım kaç gün gidecek. İzmir'li gençler gerçekten çok şakacılar. Dilerim aynı şakaları başkaları onların arabalarına yapar.

Kesik tarzı lastik hasarları genelde gözle görülebilir. Bir lastikçi bu kontrolü rahatlıkla yapar. Durduk yere servise boşu boşuna fazla bir ödeme yapmanın manası yok.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli git bi lastikçiye... adam lastiklerini söksün bi suya soksun.. patlak varsa hemen anlaşılır..
ama hiç uğraşma derim patlak lastik kısa sürede inmeye başlayacağı için sen de farkedebilirsin.
bi kaç gün lasitklerini gözle kontrol et..