landirenzo & telefleks

landirenzo mu??? telefleks mi????

• ladirenzo

Oy: 29 39.2%
  • telefleks

Oy: 45 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    74

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kuzenim insignasına ladirenzo lpg kiti taktırdı, bende imprezaya Telefleks taktırdım. Landirenzo en iyi lpg kiti, hatta telefleksten daha kat kat iyi diye benimle iddalaşıyo. allah rızası için yorumlarınızı eksik etmeyin de kuzenin gözüne gözüne sokuyum yorumları.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefeks daha kaliteli diye biliyorum hatta tüm sistemler içinde en kalitelisi diye biliyorum yanılıyorda olabilirim

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmayın Allah aşkına telefleks en iyisidir landirenzoya oy veren arkadaslar anketin konusu en iyisi hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz değil

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teleflex ve prins en iyilerdir teleflex hollanda malıdır ve deniz sektörüde dahil pek çok sektörde makine üretim v.b yapmakdadır yani ufak bir firma değil hollanda olduğu için dolaylı yoldan alman diyelim alman araçlarıylada çok uyumlu ve verimli çalışmakdadır bilhassa bmw gibi araçlarda birinci tercihdir param olsa düşünmeden takıcağım iki kitten biri..

landi renzo da kötü değildir neden değildir çünkü neticede opel gibi bir firma anlaşmışsa oda kötü bir marka değildir ama teleflex le tabiki rakip olamaz o başka..

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cebinizin durumuna göre kesinlikle teleflex ya da prins. çok daha uygun fiyata çözüm düşünüyorsanız landirenzo. (opel landirenzo ile anlaştığı için çok kalitelidir diye birşey söz konusu olmadığını ve opel ile landirenzo arasında ki ticari çıkar ve anlaşmaları göz önünde bulundurduğum ve olmuşken bu işin en iyisi olsun düşüncesiyle ben açıkçası prins tercih ettim ve çok şükür çok memnunum...)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e landirenzoya kim oy atıyor o zaman :)

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Duyumlara göre oyumu attım, kullandığımdan değil.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Bendede Landirenzo blu var .
cogu arkadas konuyu yanlis anlamislar ya da okumadan yorum yazmis. sorum kimde hangi lpg kiti oldugu degil, landirenzo ve telefleks markalarindan hangisinin kaliteli olduguyla ilgiliydi.