Landirenzo ist servis farklılıkları

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav internette istanbul servisleri diye 10-12 firma ve adres bilgisi buldum. her biiri ayrı bişi diyo. omegas için doğalgaz için diyende var blue senin işini gorur diyende.

en dusuk omegas 1600 blue için 1400 tl dediler. acıkcası aradaki farkı çok bilmiyorum ama sanırım omegas daha iyi. benim arac 1.6 astra g HB.

sizce istanbulda bu iş için kim daha ehildir. 50-100 çok olsun guzel olsun. ;)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1.6 g kasa 2004 için omegas mı blue mı o zaman? omegasa kaydı aklım ama bişi farkediyor mu? 200 tl boşa vermeyelim. zaten pahalı

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maltepe olgun lpg biraz peşin biraz vade 1200 tl blue
ben taktırdım nazar degmesin mukenmel astra g hb 1.6 2006 model 45 lt simit depo 50 tl lik lpg 350 km şehiriçi daha ne olsun yeter

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 tl ye 350 km ? km de 14 kuruş doğrumu hocam

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
astra 1.6 g kasa 2004 için omegas mı blue mı o zaman? omegasa kaydı aklım ama bişi farkediyor mu? 200 tl boşa vermeyelim. zaten pahalı
Aralarındaki fiyat farkı dediklerine göre senin aracın için özel yazılım geliyormuş. Yani yeni ECU beyni sadece senin arabanda calışan gibi bişi demişlerdi bana.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.96 dan alıyorum shell maltepe yan yolda duruma göre degişiklik oluyor 140 ile 150 arası dorudur benzinle yada gaz performans aynı

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence landi ile uğraşmayın benim ustam atiker takıyor ve landide sıkıntı olduğunu söylüyor (toplama bir sistem olduğu için) ha atikeride çok övmüyor.kardeşimin arabaya mocan da(ankara) brc taktırdık (laguna 2) maşallahı var sıkıntısız...atiker sürekli ayar isteyen bir sistem bence devir dalgalanmaları bunu gösteriyor...ben elim biraz rahatlasın gidip komple söktürüp atikeri,brc taktıracam ankarada...

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
arkadaşlar bende lpg li araç aldım omvl diye bir marka guinnes rekorlar kitabına girmiş guya ist.2 servisi var ikiside bana baya bi uzak dukkanın yanında atiker var oraya sordum bizde bu markanın programı yok mecburen bakımları için oraya gideceksin dediler yada 350 tl vereceksin ecu sunu değiştireceğiz dediler.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence landi ile uğraşmayın benim ustam atiker takıyor ve landide sıkıntı olduğunu söylüyor (toplama bir sistem olduğu için) ha atikeride çok övmüyor.kardeşimin arabaya mocan da(ankara) brc taktırdık (laguna 2) maşallahı var sıkıntısız...atiker sürekli ayar isteyen bir sistem bence devir dalgalanmaları bunu gösteriyor...ben elim biraz rahatlasın gidip komple söktürüp atikeri,brc taktıracam ankarada...

forumda ilk defa landi yi tavsiye etmeyen birini görüyorum. opel onaylıyor ama usta onaylamıyor ilginç geldi açıkcası