Landirenzo - astra h sedan kullanan arkadaşlar

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benzin fiyatlarından dolayı aracımı satışa çıkardım. astra h hb dizel ile mantıklı bir takas ayarlayabilirsem takas etmeyi de düşünüyorum ama eğer alıcı bulamazsam ve çok zarar edecek gibi bir durum ortaya çıkarsa lpg taktırmayı düşünüyorum. aracımın 7-8 aylık garantisi de olduğunu düşünürsek landirenzo taktıracağım. benim sormak istediğim landirenzo ile özellikle astra h sedan da herhangi bir sorun yaşayıp, yaşamadığınız ya da bir başka deyişle tavsiye eder misiniz ??? deneyimleriniz benim için çok önemli, paylaşırsanız karar varmemde bana çok yardımcı olacaktır. şimdiden teşekkür ederim... saygılarımla.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben 1.8 140 hp kullanıyorum gaza çok basmadan 90- 100 civarı gidiyorum ve kışın 7 lt yazın 6.5 lt yakıyor.aracımın olumsuz yönü yok fakat 5 ileri vites yerine 6 vites kullansalardı daha iyi olurdu.sende yumuşak kullan 1.6 ile yazları 6 lt yakalarsın

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sedan enjoy elagance var easytronic şehir içi 6-8-7-3 arası yakman mümkün

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı konudan bende şikayetçiyim bezdim benzinden çok yakıor yenide aldım lpg takamıorm atsan atılmaz satsan satılmaz :D aslında araba çok yakmıor benzin fiyatları yüksek ilerde bende düşünüyorum servis garantiyi bozmadan lpg takıor en yakın opel bayine gidip bilgi alabilirsin

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo iyidir ama ben olsam o arabaya en iyisini taktırırdım

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Landi renzo marka lpg ler opel araçlarla çok iyi uyumlu bence ve garantide olan opellere yetkili servislerde montaj yapıldıgı taktirde garantiden etkilenmiyor. benım aracımda da Landi renzo marka lpg var ve 4000 km oldu henüz bi sorun ile karşılaşmadım.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradasın. teleflex düşün pişman olmazsın.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede teleflex düşünmeslisin. biraz fazla verirsin ama başın hiç ağrımaz.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı konudan bende dertliyim.araba çok yakıyor.benzine para yetişmiyor.devirli kullandığım halde böyle.yandık.ama şuda gerçek mükemmel arabalara biniyoruz.

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 cı arkadaşlarım Sizin arabalar ne kadar yakıyor ki şehiriçinde dert yanıyosunuz valla ben daha yeniyim benide korkutuyosunuz yapmayın allahaşkına şehiriçi 9 lt normal zaten