kutup başı söküldükten sonra

vectra1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde sanayide şarj dinamosunun bilyesini değiştirdim. bu işlem esnasında akünün kutup başını sökmüşlerdi. daha önce camı tek seferde indirip kaldırırken şimdi basılı tutmak zorunda kalıyorum. kutup başı söküldükten sonra düzeltilebilmesi için benim yapmam gereken bir şey var mı? şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontağı açın ve cam açma butonlarına basılı tutun. yani tekrar programlamış olacaksınız...

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb. arkadaşlar. kutup başı söküldükten sonra opel combo 1.3 cdti ( 2006 model )herhangi bir şey için şifre istiyor mu? cd çaların çalışması gibi. şifre soruyorsa eğer bu şifreleri nasıl temin edebiliriz. cavaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

serkan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde sanayide şarj dinamosunun bilyesini değiştirdim. bu işlem esnasında akünün kutup başını sökmüşlerdi. daha önce camı tek seferde indirip kaldırırken şimdi basılı tutmak zorunda kalıyorum. kutup başı söküldükten sonra düzeltilebilmesi için benim yapmam gereken bir şey var mı? şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşım vites yanındaki cam açma kapama düğmelerine dördüne birden aynı anda camı yukarı kaldırırmış gibi bas kapandıktan sonra 5-7 sn bekle
eski haline döner.
kolay gelsin

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb. arkadaşlar. kutup başı söküldükten sonra opel combo 1.3 cdti ( 2006 model )herhangi bir şey için şifre istiyor mu? cd çaların çalışması gibi. şifre soruyorsa eğer bu şifreleri nasıl temin edebiliriz. cavaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...
kitapçığında yazması lazım.Eğer yoksa servisler 30 ytl karşılığı veriyor.

vectra1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denilenleri harfiyen yaptım ve oldu. hepinize çok teşekkür ederim.

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerekmez-

saygilar

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öğrendiğim iyi oldu, sağolun...