kumho marka lastik...

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığım kumho marka lastiği aracıma (96 vectra B) güzelce taktık ..lastik henüz 2. ayında bir kasisten geçme sonucunda yan yanağından 15-20 mm büyüklüğünde yarıldı.

neyse...uzun zahmetler ve eziyetler sonunda istetmeyi takarak yoluma devam ettim...işte esas kabus ondan sonra başladı . lastiği faturası ile birlikde aldığım bayiye götürdüm (Ankara başkent oto sanayide) ve gevşek bir ağızla bir usta karşıladı ilk başta lastiği kötüleyen usta abi sen bunu ne yaptın bu lastik kolay kolay böle olmaz..yok bu lastik incelemeye gidecek gelecek ooo çok uzun iş neden bu marka aldın ....fln filan birsürü üzerine düşmeyen yorumlar yaptı . fima sahibine bir türlü ulaşamadım. neyse lastiği bıraktım ve işime gittim . onlar lastiği ambara verecek,lastik istanbula gidecek expert inceleyecek ve kabul ederse bana yenisini verecekler..olay bu.

Arkadaşlar lastiğin Ankaradan yola çıkması 20 günü buldu. net 1 ay sonra onlar beni aramayınca ben aradım.(istanbulu arıyorum ) telefona çıkan arkadaş bana fırça atarcasına konuşmaya başladı ve sonucu bana söyleceklerini söledi.neyse...

nitekim aradan tam 2 ay geçti ,ben nerdeyse lastiği unuttuum ve tekrar telefon açtım, o cidiyetsiz eleman gene karşıma çıktı ve bana dediki. biz sizi aradık ve söyledik ,expert kabul etmedi bu lastiği? ama bana söylemedinizki dedim(şerefimin üzerine yemin ederim beni aramadılar) evet söyledik dedi kimle karıştırıyorsa beni artık..

ve telefonda kavga başladı ..benle resmen kavga ediyor....fırça atıyor ,hiç ben müşteriyim gibi değil yani..sonra telefonu yüzüme kapadı.ben tekrar aradım ve kendimi tanıttım g.müdürünüzle görüşmek istiyorum dedim. aynı arkadaş yan masasındaki arkadaşını yetkili diye tanıştırıp telefonu ona verdi ..beni başlarından atma girişimleri tekrar başladı ve nasıl hakaretler biliyormusunuz.bana sen nasıl teknik adamsın bile dediler. lastiğin ne zaman ankaradan çıktığı kayıtlarda yok ,İstanbula ne zaman gittiği ve expertin baktığı kayıtlarda yok.sonuç yok. lastiğin istanbuldan çıkıp nereye döndüğü ortada yok.lastiğin nerde olduğunu bilen bile yok. hiç kimse bilmiyor birbirine paslıyor devamlı.

şimdi nedir bu arkadaşlar? ben 500 tl paramamı yanayım,hadi hata bende ise lastiğin yenisini alamasam bile ,bana bu şekilde davrandıklarına mı yanayım, firmanın bu kadar ciddiyetsizliğnemi kızayım? vatandaş olarak siz söyleyin.

olay öle bir kapandıki ben yediğim laflarla kaldım ,kendimi sinir etmemle oturdum...lastik ortada yok cevap ortada yok? genel müdür diye görüştüğüm adam kim? lastiğim gerçekden istanbula gittimi? expert sonuçları nerde ..o nerde bu nerde ....

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne olur canımızı emannet ettiğimiz , bence arabanın en önemli yürüyeni olan lastiklerinizi ciddiyetli ve kaliteli firmalardan alınız.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemal bey, şaşmaz otosaniyede bir michelin bayii var yeni aracıma ordan taktırdım çok memnunum, isterseniz adresini verebilirim kartını bulup, farklı markalarda var rotunu balansını çok iyi yapıp teslim ediyorlar iyi bir firma . isterseniz tabi.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumho ney abi ? çin malı mı ? yazık dikkat etmek lazım ona vereceğim parayı petlasa veririm daha iyi

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassa impetus lastiği tavsiye ederim..
birde yokohama.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abdülkadir özcan aldım vallaha çok memnunum petlas yani..performans serisi 450 tl 10 taksit

ama gönül isterdiki param daha fazla olsun ve michelin alıyım ...çok harika lastik ya zaten fiyatıda tam 2 katı 450 biri 900 biri...

Son düzenleme:

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. bende kumho düşünmüştüm ama artık almam bu duyduklarımdan sonra.
türkiyede maalesef henüz müşteri ve satıcı ahlakı tam oturmadı sanırım...:sorry: