Kumho KW23 Kış Lastiği

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kumho KW23 Kış Lastiği

Teşekkür ederim arkadaşlar, bizim bu taraftaki lastikçide bizim ebatlarda tek bu varmış elinde.
Bu aralar başka yerlere gidip araştıracak vaktim yok, o yüzden bu akşam taktırıyorum.
Umarım sorunsuz şekilde kullanırım. Testlerini felan okudum inceledim genelde 100 üzerinden 87 86 felan almış, fiyatina göre gayet iyi diye düşünüyorum.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Teşekkür ederim arkadaşlar, bizim bu taraftaki lastikçide bizim ebatlarda tek bu varmış elinde.
Bu aralar başka yerlere gidip araştıracak vaktim yok, o yüzden bu akşam taktırıyorum.
Umarım sorunsuz şekilde kullanırım. Testlerini felan okudum inceledim genelde 100 üzerinden 87 86 felan almış, fiyatina göre gayet iyi diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun şimdiden, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hayırlı olsun şimdiden, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Teşekkür ederim Doğan Bey,

Bu arada benim balık sırtı antenden hala ses yok, yolda kaldı sanıyorum :) PTT sorgulamasında, yurtdışı kaydı var ancak yurt içi kayıt çıkmıyor hiç.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Teşekkür ederim Doğan Bey,

Bu arada benim balık sırtı antenden hala ses yok, yolda kaldı sanıyorum :) PTT sorgulamasında, yurtdışı kaydı var ancak yurt içi kayıt çıkmıyor hiç.

Mert'in anteni de sorgulama da Arjantin'e gidiyor gibi görünürken bir anda eline geçmişti, sanırım sizinki de ani bir süpriz yapabilir her an size. :)

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla okuduğum kadarıyla kötü kış lastiği görmedim  ;D

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
valla okuduğum kadarıyla kötü kış lastiği görmedim  ;D

Kötü kış lastiği yoktur, az kar vardır. En iyi kış lastiği sadece soğukta sertleşmeyen değil aynı zamanda kar üzerinde tutunandır.

Kış denildiğinde Batı'da akla sadece soğuk ve zaman zaman yağan kar gelirken, Doğu'da ise Nisan ayında yukarıda gördüğünüz manzarayla karşılaşmak gelir... Bu yüzden Batı'da kötü kış lastiği yoktur, çünkü Batı'da Kış yoktur. (Doğu'ya göre) (:)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lastiği taktırdım 2 saat önce. Konforu çok şaşırttı sanki yumuşak ve konforlu bir yaz lastiği var gibi araçta. Ses olarak da gayet iyi.
şuan kar yok ancak araba yıkamacının orada araçların yıkandığı yer full buz ile kaplıydı. Orada bir deneme yaptım ve gayet iyi iş çıkarttı lastikler  bravoo
Kar yağdığı zaman deneyimlerimi buradan paylaşırım merak eden olursa diye :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Kötü kış lastiği yoktur, az kar vardır. En iyi kış lastiği sadece soğukta sertleşmeyen değil aynı zamanda kar üzerinde tutunandır.

Kış denildiğinde Batı'da akla sadece soğuk ve zaman zaman yağan kar gelirken, Doğu'da ise Nisan ayında yukarıda gördüğünüz manzarayla karşılaşmak gelir... Bu yüzden Batı'da kötü kış lastiği yoktur, çünkü Batı'da Kış yoktur. (Doğu'ya göre) (:)

bakış açısını sevdim  045thumbsup

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Lastiği taktırdım 2 saat önce. Konforu çok şaşırttı sanki yumuşak ve konforlu bir yaz lastiği var gibi araçta. Ses olarak da gayet iyi.
şuan kar yok ancak araba yıkamacının orada araçların yıkandığı yer full buz ile kaplıydı. Orada bir deneme yaptım ve gayet iyi iş çıkarttı lastikler  bravoo
Kar yağdığı zaman deneyimlerimi buradan paylaşırım merak eden olursa diye :)

KW23 mü taktırdınız? keyifli sürüşler dilerim ;)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kumho lastikler bugun bmw nin bile fabrika çıkış lastiğidir bilginize