Kumandadan sunroof kapatma

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba Corsa D aracım var. Bugün aniden başlayan yağmur yüzünden arka kısmı açık olan sunroofdan ben 6.kattan inene kadar biraz su girdi. Aracın orjinalinde kumadadan sadece camları kapatabiliyorum. Bu nedenle sunroofada kumandadan kapatma fikri geldi. Sizce nasıl yaparım ? Normal cam kaldırma hattından paralel alıp araya bi diyot atarak bunu yapabilirmiyim? yoksa 2'li cam kaldırma modülü alıp sadece sunroofa mı bağlamalımıyım ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c de kapanabiliyor.acaba tech2 ile aktifmi edilmesi gerek servis bilir aslında

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba Corsa D aracım var. Bugün aniden başlayan yağmur yüzünden arka kısmı açık olan sunroofdan ben 6.kattan inene kadar biraz su girdi. Aracın orjinalinde kumadadan sadece camları kapatabiliyorum. Bu nedenle sunroofada kumandadan kapatma fikri geldi. Sizce nasıl yaparım ? Normal cam kaldırma hattından paralel alıp araya bi diyot atarak bunu yapabilirmiyim? yoksa 2'li cam kaldırma modülü alıp sadece sunroofa mı bağlamalımıyım ?

açıkcası çok mantıklı bi fikir ama ne duydum ne gördüm olur mu olmaz mı bilmem ama bence arabanın orjinalini bozar çok elektronik hassas bi konu sonuçta ama düşünce güzel gerçekten pratik

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu servis aktif hale getirir..