kule gergisi..!

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün görev yerimden bir arkadaş ford focus aldı. 2001 model 104.000km de. araba modifiyeli. bayağı güzel yapılmıştı. bir ara resimlerini eklerim. neyse sonuç olarak araçta kaput altında kule gergisi mevcuttu. test sürüşleri yaptık ve bayağı işe yaradığını gördüm. ne dersiniz.? benim aracada taktırsam mı? maliyeti hakkında bilgisi olan var mı? ayrıca ne tür dezavantajları olur benim için..? tavsiye edermisiniz???

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 liraya yaparsın abicim..
kule gergisinin dezavantajı mı varmıs?
araba daha iyi yanlar zaten bi tek ona yarıyor..

çağrı60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence taktır virajlara daha iyi girersin dışta kaln lastiğin yolu daha iyi kavraması için taktırılmalı

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için sağolun..! mersine yakında giderim. orada bir sorayım bakalım ne diyecekler fiyatına..! :)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 lıralık bi kule gergisinin bi işe yarıyacagını zannetmıyorum bende de war :) maksat muhabbet olsun die aldık

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 lıralık bi kule gergisinin bi işe yarıyacagını zannetmıyorum bende de war :) maksat muhabbet olsun die aldık

aldıgın zaman 500-600 luk bırsey albır ıse yarasın dıyemeyecegım cunku hepsidemırden parca kalıte farkı olacagını sanıyorum.bır marka farkından kaynaklanan fiyat farkı olur gıt tornecıya yaptır... :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Faydasını bende Corsa varken görmüştüm baya, virajlarda oldukça işe yarıyor. Dezavantajı, sağdan darbe alırsan sola da iletir, veya tam tersi.

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Faydasını bende Corsa varken görmüştüm baya, virajlarda oldukça işe yarıyor. Dezavantajı, sağdan darbe alırsan sola da iletir, veya tam tersi.
corsa da faydası olduğunu söylüyorsan denemekte fayda var. :) dezavantajı da bayağı büyükmüş. günümüz şoförlerine kolay kolay şoför denmiyor. çoğumuz ben ustayım diyip yola çıkıyor. kaza yapınca da polis kusuru ona verse bile polis bişeyden anlamıyor, aslında benim kusurum yoktu diyip kendini rahatlatma politikası içine giriyor. neyse. taktırmaya niyetliyim. umarım memnun kalırım..! çünkü virajlara dar girmekten sıkıldım :)

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) işlevi her ne olursa olsun, sonuçta o işlevi gören bir demir yada metal parçasıysa 150 bile fazla geliyor bana. 500-600 hayatta vermem ben o zımbırtıya :)