küçük çizikler ve göçükler

bonzaihas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdede görüldüğü gibi aracın ön kaputunda sanırım küçük taşlardan dolayı göçükler ve çizikler oluşmuş.ayrıca aracın bazı yerlerindede hafif çizikler var bunları nasıl halledebilirim. yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tşkler..

Ekli dosyalar

• Fotoğraf043.jpg
    Fotoğraf043.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 112

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben bişi göremedim ama dediğin gibiyse güzel bir düzeltme ve boya işleminden geçirirsen hallolur. Boyadan kaçıyorsan da başka bir fikir aklıma gelmiyor...Ha bir de profesyonel firmalarla görüş. Autoking, ziebart, Dr vinyl falan...

suphi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hazır burada konu açılmışken, benim arabamı yaklaşık 1 sene kadar önce, şahsiyetli ve soyu sopu belirli bir kişi oldukça derince, nerdeyse bazı kısımlarda saca kadar çizmişti. Ancak çizik boylu boyunca, yani ön fardan arka stoplara kadar uzanıyor, boyatmayıda bir türlü göze alamadım, öylece duruyor bende her gördüğümde, aklıma her geldiğinde o arkadaşa iyi niyetlerimi içimden sunuyorum...

Gelelim merak ettiğim konuya bir süre önce izlediğim bir reklamda bir kalemden bahsediliyor ve bu kalem inanılmaz şekilde çizikleri kapatıyor bununla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen varsa deneyim lerini paylaşırlarsa sevinirim, aşağıda ürünün linkini yazıyorum ama bunun bir mahsuru varsa yönetici arkadaşlar lütfen kaldırsınlar...

http://www.otocizikgiderici.com/index.html?site=MYNET

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
şahsiyetli ve soyu sopubelli olmıyan bir kişi diye yazacaktınız
kırmızı gibi yazmışınız çünkü onu yapanların ne anası ne babası ne sülalesi bellidir benimde yaptılar ben yaptırdım arkadaşım yaptır kişm ne derse dedin
Arkadaşlar hazır burada konu açılmışken, benim arabamı yaklaşık 1 sene kadar önce, şahsiyetli ve soyu sopu belirli bir kişi oldukça derince, nerdeyse bazı kısımlarda saca kadar çizmişti. Ancak çizik boylu boyunca, yani ön fardan arka stoplara kadar uzanıyor, boyatmayıda bir türlü göze alamadım, öylece duruyor bende her gördüğümde, aklıma her geldiğinde o arkadaşa iyi niyetlerimi içimden sunuyorum...

Gelelim merak ettiğim konuya bir süre önce izlediğim bir reklamda bir kalemden bahsediliyor ve bu kalem inanılmaz şekilde çizikleri kapatıyor bununla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen varsa deneyim lerini paylaşırlarsa sevinirim, aşağıda ürünün linkini yazıyorum ama bunun bir mahsuru varsa yönetici arkadaşlar lütfen kaldırsınlar...

http://www.otocizikgiderici.com/index.html?site=MYNET

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
ve o kalem bir işe yaramıyor bilesiniz para tuzağı

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben o kalemi aldım ve denedim ama bir türlü başarılı olamadım ufacık çizik bile değil leke gibi yerleri bile kapatamadım firmayı aradım bana kalemi çizik yere uygulamamı daha sonra hemen temiz bir bezle silmemi sonrada 1-2 saat güneş ışığına bırakmamı söyledi kalemin içindeki sıvı ultraviole ışıkla kapatıyormuş peki dedim reklamda direk kalemi uyguluyor ve çizik gidiyor dedim kem küm falan filan anlayacağınız o kalem hikaye

benfenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu kandırmacaya alet odum.hiç işe yaramıyor:mad:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupada 15 TL ye satiliyor biraz arastirma yaparsan alanlarin hic memnun olmadigini görür okursun...uzak dur para tuzagi zaten fiyati bile normalinden 4 kat fazlaya satiliyor...

suphi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize çok teşekkür ederim yorumlar için, ben de öyle olduğunu tahmin etmiştim aslında...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
rütuş boyası hazırlatın aracın numarasına göre 5 liraya filan yapıyorlar .0 numara kaliteli bir fırçayla uygulayın belli bile olmuyor üzerine birde pasta attınız mı belli bile olmaz