Krom Kapı Kolu

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom Kapı Kolu

REC link' Alıntı:
Sanırım bir yanlış anlaşılma var.

Bahsedilen ürün sanayi işi komple krom kaplama değil. Sanayi işi  komple krom kaplamadan çoğumuz nefret ediyoruz tamam ama bu ürün o değil, Cosmo'larda orijinal olan yarı-krom kaplama ve çok şık duruyor. Yani kapı kolunun birazı krom, birazı ise araç gövde rengi...

Bu arada şöyle de bir alternatifi var:

http://www.sahibinden.com/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-astra-j-cosmo-stil-krom-kapi-kolu-seti-tr-de-ilk-hediye-147239131/detail/
recaı bu verdığın etın yahnısı bı işe yaramaz yemek olmaz bundan  :D bune böyle yaa

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok para yahu

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Sanırım bir yanlış anlaşılma var.

Bahsedilen ürün sanayi işi komple krom kaplama değil. Sanayi işi  komple krom kaplamadan çoğumuz nefret ediyoruz tamam ama bu ürün o değil, Cosmo'larda orijinal olan yarı-krom kaplama ve çok şık duruyor. Yani kapı kolunun birazı krom, birazı ise araç gövde rengi...

Bu arada şöyle de bir alternatifi var:

http://www.sahibinden.com/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-astra-j-cosmo-stil-krom-kapi-kolu-seti-tr-de-ilk-hediye-147239131/detail/

+1   :)

֜rün orijinal ve makyajlı Cosmo'nun kapı kolları.  :)
Yanlış bilmiyorsam servislerde 500-550 TL gibi bir parça ücreti var.  ::)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gün içerisinde tesadüfen bir astra hb de gördüm. sanırım algıda seçicilik bu olsa gerek. dün bu başlıktan sonra şöyle bir süzdüm. uzun uzun baktım. araç beyaz renk. karar veremedim. fakat kapı kolları böyle bir kaslı durmuş güzel duruyor. sıska değil. sonra biraz uzaktan bakayım dedim biraz ucuz duruyor. ucuzluk maddi anlamda değil. böyle bir kekrimsi. ne olmuş ne olmamış. bana sorarsanız beyaz araca tercih etmeyin. 

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız şimdi çok ilginç bir detay dikkatimi çekti.  ::)
Dün bu başlığı açtığımda 420 TL olan krom kapı kolları, bugün 445 TL olmuş.  ???
Bizim forumumu takip ediyorlar acaba?  ::)
''Bunlar ürünü paylaştı, hemde ucuz demişler'' falan diye ufak bir zammı yapılmış?  general__p
Yoksa sadece bir tesadüf mü?  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MeRt link' Alıntı:
Yalnız şimdi çok ilginç bir detay dikkatimi çekti.  ::)
Dün bu başlığı açtığımda 420 TL olan krom kapı kolları, bugün 445 TL olmuş.  ???
Bizim forumumu takip ediyorlar acaba?  ::)
''Bunlar ürünü paylaştı, hemde ucuz demişler'' falan diye ufak bir zammı yapılmış?  general__p
Yoksa sadece bir tesadüf mü?  :)

Eğer böyle birşey varsa bile bu kadar olumsuz yorumdan sonra tekrar düşürmüştür fiyatları  005hihih

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçtiğimiz günlerde arkadaşın birisi insignia için silecek modülünü tavsiye etmişti bizim araçlar için. onun fiyatına bakmak gerek. .) onda aynı şekilde artış olduysa tez doğrudur.

@mert

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et