Korna m BOZULDU..

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar, aracımın kornası bozuldu, hiç çalışmıyor. Bu gün servisteydim bu nedenle. Sabah dokuzda gittim randevulu olarak, arıza giderilmeden saat 15:00 da çıkabildim. Servis yetkilisi, arızanın kullanıcı hatası olmadığı nı belirti ve Opel ile iletişeme geçtiklerini söledi. Ben servisten çıktıktan sonra Opel tarafından arızanın garanti kapsamına alınmadığı bildirildi. 120 lira gibi bir onarım bedeli vardı, araç servisteyken söleseler parasıyla yaptıracaktım, çok zaman alıyor uğraşınca, ancak arabayı verince bu durum oluşunca nasıla bidaha randevu alıp gelceğiz dedim ve uğraşmaya karar verdim.
Bu durumu Opel e bildirdim şimdi cevap bekliyorum. Bakalım müşteri memnuyiyeti opel için ne kadar önemliii.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Korna m BOZULDU..

kemalyigit link' Alıntı:
Selam arkadaşlar, aracımın kornası bozuldu, hiç çalışmıyor. Bu gün servisteydim bu nedenle. Sabah dokuzda gittim randevulu olarak, arıza giderilmeden saat 15:00 da çıkabildim. Servis yetkilisi, arızanın kullanıcı hatası olmadığı nı belirti ve Opel ile iletişeme geçtiklerini söledi. Ben servisten çıktıktan sonra Opel tarafından arızanın garanti kapsamına alınmadığı bildirildi. 120 lira gibi bir onarım bedeli vardı, araç servisteyken söleseler parasıyla yaptıracaktım, çok zaman alıyor uğraşınca, ancak arabayı verince bu durum oluşunca nasıla bidaha randevu alıp gelceğiz dedim ve uğraşmaya karar verdim.
Bu durumu Opel e bildirdim şimdi cevap bekliyorum. Bakalım müşteri memnuyiyeti opel için ne kadar önemliii.
Müşteri memnuniyeti Opel için pek önemli değil.

Yinede inşallah size yardımcı olunur. Niçin garanti kapsamına almazlar çok enteresan ???

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Müşteri memnuniyeti Opel için pek önemli değil.

Yinede inşallah size yardımcı olunur. Niçin garanti kapsamına almazlar çok enteresan ???

arkadasim onlari bosver sen garantiye almazlar sendende 150-200 para isterlerse sakin verme hicbir aracin kornasi birbirine uymuyo o yuzden fiyatlar cok yulsek oluyo benimde basima geldi ayni kornayi parcacidan 20 tl ye aldim kornaya giren soket uclarini kesmeden biraz gerisinden kabloyu soyup yapsinlar bantlasinlar guzelce hicbisorun cikmaz ama elektrikciye yaptirikende basinda dur guzelce yaptir paran cebinde kalsin hem soket uclari kesilmedigi icin sorunda olmaz ilerde cikma falan bulursan o soketlere takar kullanirsin

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garantiye girer girmek zorunda.servise baskı yapın yaparlar.benim aracı tazyikli suyla yıkadım lastiğini yırttım anında yenisini taktılar fotosunu çekip.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 Opel aracımın hepsinde korna bozuldu şu anda kullandığım araçta yine arada cıyaklıyor ve büyük ihtimal ile garantiye sokmuyorlar ama günahlarını almayayım insignia aracımı değişmişlerdi.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi fırsat bu fırsat garantiye girmezse ferrari kornası taktır bu ara çok moda. Hem daha ucuzdur 40 TL diye biliyorum.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kasgoda yaptrmistim araci tamir icin gotrmustum kornayida yapin dedim girmez kasgoya falan diye mirildandilar girer girer dedim girdi:) karsi tarafin kasgosundan yapilmisti, 120 de fazlaymis

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yorumlarınızdan aldığım fikirlerle, uğraşırım ben bu opel ile, önceki H-Kasa sednımda da korna bozuldu hemen değiştiler şip-şak. bunu neden böyle uğraşıyorlar anlamadım, daha, 4 aylık araç, tabi parasıda önemli ancak sonuçta tüketici hakkı denen şey doğruysa uğraşırım ben.
Herkese saygılar...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabanın kornası bozuluyor mu ya ilk defa duydum :) Eskiden 92 model skodamız vardı benle yaşıt hiç kornası bozulmadı sonra ford kullandık birşey olmadı 7 yıl pevgeoet kullandık partner birşey olmadı :) Opele özel mi merak ettim valla

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Arabanın kornası bozuluyor mu ya ilk defa duydum :) Eskiden 92 model skodamız vardı benle yaşıt hiç kornası bozulmadı sonra ford kullandık birşey olmadı 7 yıl pevgeoet kullandık partner birşey olmadı :) Opele özel mi merak ettim valla

Ben yıllardır çözmüş değilim bu işi evet araçların %70 kornası bozuluyor.