kopya CD ler yasaklandı

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah bir gün keşke alsaymışım demezsiniz. çocuklarınızın can güvenliğinin ödeyeceğiniz paradan daha değerli olduğunu düşünüyorum, kontrole gerek olmadan kimse bakmasa ve mecburi olmasa bile almanız ve kullanmanız sonradan pişman olmaktansa çok daha doğru.

düşüncenizde çok haklısınız inanç bey güvenlik önemli onun için çocuklarımla araba ile bir yere gideceğim zaman mutlaka iki kişi yanında oluyo. genelde eşim ve annem oluyor yanlız hiçbir zaman bindirmem artı araba koltuğunu aldığım zaman arkaya başka kimse oturamıyor ve birbirleriyle çok kavga ediyolar:( sürekli durmak zorunda kalıyorum.bir bu neden ikincisi ise gerçekten çok pahalı inanç bey..

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdler tarıh oldu bea artık sd kart ve usb var bulsun bulabılıyorsa :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşüncenizde çok haklısınız inanç bey güvenlik önemli onun için çocuklarımla araba ile bir yere gideceğim zaman mutlaka iki kişi yanında oluyo. genelde eşim ve annem oluyor yanlız hiçbir zaman bindirmem artı araba koltuğunu aldığım zaman arkaya başka kimse oturamıyor ve birbirleriyle çok kavga ediyolar:( sürekli durmak zorunda kalıyorum.bir bu neden ikincisi ise gerçekten çok pahalı inanç bey..

Oğlan 3 yaşını devirdi, 11 aylık da kızımız var. 1 ay öncesine kadar hiç oto koltuğu gereksinimi duymadık, ta ki bir ay önce çok sert bir frende yavrular arabanın içinde savrulana kadar :(. Ertesi gün gidip gerekli ekipmanı aldık, şimdi yavrular kuzu kuzu bağlı oturuyor araçta.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sorarım sizlere bir furya ile herkese satılan çocuk koltuklarını soran eden var mı?
İlla birilerinin sorması mı gerekir? Benim çocuklarımın emniyetini öncelikle benim düşünmem gerekmez mi? Ben çocuk koltuğunu 16 sene evvel çocuğumun emniyeti için alıp kullandım, hiç bir yetkili de bu koltuğu niye aldın diye ne eleştirdi ne de aferim dedi, bazı şeyler için illa birilerinin hatırlatma yapmasına, denetlemesine gerek yoktur. Ama illa bu markayı alacaksın diye zorunlu tutarlarsa o zaman sonuna kadar haklısın.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabii ki sizin için ne kadar değerli olduklarını ve riske atmak istemeyeceğinizi biliyorum, ama Allah korusun bir kaza anında yanındaki büyüklerin onları tutabilmesi de mümkün değil maalesef. Fiyat konusuna katılıyorum, ama yine de bence birşeylerden tasarruf edilip alınabilir, zira belki sadece bir kere ihtiyaç duyacağınız birşey ama o anda da en değerli varlıklarınızın canını kurtaracak birşey. Buna da paha biçmek çok mümkün değil.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki sizin için ne kadar değerli olduklarını ve riske atmak istemeyeceğinizi biliyorum, ama Allah korusun bir kaza anında yanındaki büyüklerin onları tutabilmesi de mümkün değil maalesef. Fiyat konusuna katılıyorum, ama yine de bence birşeylerden tasarruf edilip alınabilir, zira belki sadece bir kere ihtiyaç duyacağınız birşey ama o anda da en değerli varlıklarınızın canını kurtaracak birşey. Buna da paha biçmek çok mümkün değil.

evet benim için kendimden bile daha değerliler. fikirleriniz için teşekkür ederim.inşaallah en kısa zamanda bişeylerden fedakarlık edip almak lazım galiba :( birde iki tane alacaz arkadaş herşeyden çift çift alıyorum valla iyice belim bükülüyo ikiz büyütmek çok zorrr..:DALLAH canlarına sağlık versin de gerisi önemli değil...

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saçma ben ttnet yada turkcell den satın alıp indiriyorum cd ye atıyorum polis nerden bilecek benim nerden indirdiğimi ? incelemeyemi yollayacak cd yi saçma yani

bence de saçma ama eğer isterlerse alıp incelemeye yollarlar tabi bununla hangi polis uğraşır orası ayrı mesele

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benim için kendimden bile daha değerliler. fikirleriniz için teşekkür ederim.inşaallah en kısa zamanda bişeylerden fedakarlık edip almak lazım galiba :( birde iki tane alacaz arkadaş herşeyden çift çift alıyorum valla iyice belim bükülüyo ikiz büyütmek çok zorrr..:DALLAH canlarına sağlık versin de gerisi önemli değil...
Amin. Allah yardımcınız olsun, güzel ama bir o kadar da zor ikiz sahibi olmak

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine klasik Türkiye Cumhuriyeti kanunları işte :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki internetten ücret karşılığında indirdiyse ne olacak ?bunun önüne geçmeleri için ilk önce piyasada bulunan bütün müzik siteleri ve video sitelerini kapatmaları lazım