Komple Boya Koruma

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim de bir sorum olacak :) başlık kirliliği yapmamak için buraya yazayım dedim:) benim aracın üstü de reçine dolmuş. boya koruma - pasta - cila toplamda 200lira fiyat biçtiler. sizce nasıldır?

kil
normal çizik giderilmesi
ince kılcal çizik giderilmesi
parlatılması
koruma altına alınması

bu adımları tek tek eksiksiz yapacaksa fiyat normal 150-200 değişiyor (tabi en kaliteli malzemeleri kullandıgını varsayıyorum)

*kişisel fikrimide sorarsanız o paraya tüm malzemelerimi alırım defalarca kullanırım.

SAHİBİNDEN .COM da 20 tl ye bulursun

20tl ye görmüş oldugunuz aletlerin hiç bir etkisi yok çizik falan gidermiyor anca sürülen ürünü dagıtıyor.

vibrasyondan başka bir özelligi yok garajınız varsa iyibir süs eşyası olur..

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat normal abi, yalnız ne malzemeler kullanılacak sorun, kil özellikle uygulasınlar

dostum kilden çoğu boyacının haberi yok. Geçen fiyat sormaya gittim kaportacıya. Dedim ben kendim kil uygulayacağm ondan sonra getirirm dedim. Kil ne dedi bide onu anlattım hadi ya neler çıkmış diyor :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
kaportacı bilmezki zaten onu, yoksa boya korumayı kaportacıya mı yaptırıyorsunuz:eek:

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum kilden çoğu boyacının haberi yok. Geçen fiyat sormaya gittim kaportacıya. Dedim ben kendim kil uygulayacağm ondan sonra getirirm dedim. Kil ne dedi bide onu anlattım hadi ya neler çıkmış diyor :)

bilmediklerini düsünerek özellikle belirtmesini istedim

coğu usta hala çbs işin kralı diyor baskada birsey demiyor :D

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır aracıma sadece pasta cila yapılacak kaporta-boyacıda. Birde tamponlar boyanacak.Pasta ciladan sonra wax'ı kendim uygulayacağım.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hayır aracıma sadece pasta cila yapılacak kaporta-boyacıda. Birde tamponlar boyanacak.Pasta ciladan sonra wax'ı kendim uygulayacağım.

valla ben olsam onada güvenmem, çünkü boyacının yaptığı pastayı gördüm önce aracı ıslattı, ıslak yüzeye pastayı sürdü, yine ıslak bir bezle boyaya yedire yedire sildi. bu nasıl bir cila şeklidir anlamadım:D 200 liraya kendi işi boya koruma olan yerlere bile yaptırırsınız, benim düşüncem araca yazık etmeyin

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene önce de yaptırmıştım bi sorun olmadı. Çizikleri giderse yeterli benim için parlatmayı ve korumayı kendim halledicem. Zaten parlatmayıda yapıcak bana koruması kalıcak