koltuk monitörü

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben 2004 vectra comfort aracıma bu koltuklara takılan monitörlerden taktırmak istiyorum bunlar nasıl takılıyor nasıl montaj yapılıyor bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim internette fiyatlara baktım uygun fiyata olanlar var kafam karıştı ucuz olmalarından dolayı bu konuda aydınlatırsanız sevinirim allaha emanet olun

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuuy ses ve görüntü sistemleri bölümüne acsaydınızdaha iyi olurdu orası yeri ve ordaki arkadaşlar işin uzmanıburası arıza bölümü

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum arkadaşım ama teknik servisi inceleyen arkadaş daha fazla onun için buraya yazdım ilgin için teşekkürler

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafalaga monte etmek uzun is monitörler cantali satilanlar var kafalaga takiyosun isin bitince geri al eve götür pek orjinal deyil ama kullanisli diyerleri güvenlik acisindan tehlikeli

OPELCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
knıght rıder valla daha yeni foruma girdim akşam akşam fırçayı atmışsın bende farkındayım ama ne bileyim işte bu bölüme konuyu açtık özür dilerim herkese iyi akşamlar

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
knıght rıder valla daha yeni foruma girdim akşam akşam fırçayı atmışsın bende farkındayım ama ne bileyim işte bu bölüme konuyu açtık özür dilerim herkese iyi akşamlar
Estğf. ama, bir dönem kendi forumum vardı ordan kalma alışkanlık herhalde, görünce uyarma ihtiyacı duydum :rolleyes:, hem yeni konuyu uygun yere açmışsınız. O bölümde daha iyi cevaplar gelmiş farkındaysanız.

Anlayışınızdan dolayı ben teşekkür ederim asıl...