Koltuk iskelet tamiri

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

Aracımın şoför koltuğu iskeletinin sırt kısmında ciddi bir deformasyon var. Döşemeci bir çok yer biliyorum fakat iskelet tamiri yapmıyorlar. İstanbul da koltuk iskeleti tamiri yapan bildiğiniz birileri var mı?

Alican çıkma temiz bir koltuk alsan daha iyi olmaz mı? Tamirin pek sağlıklı olacağını sanmam.

Alican çıkma temiz bir koltuk alsan daha iyi olmaz mı? Tamirin pek sağlıklı olacağını sanmam.

Ben de o ihtimali düşünmeye başladım Nadir abi. Arıyorum bulursam koltuk alacağım herhalde. 80 kilo adamım sırt kısmında ki hasır örgü nasıl 3-4 yerden kırıldı anlayamadım.:confused:

Yani aslında hurdacılardan bakmak gerek. Çok güzel ürünler vardır ama hurdacılarda artık analarının gözü olmuşlar.

Yani aslında hurdacılardan bakmak gerek. Çok güzel ürünler vardır ama hurdacılarda artık analarının gözü olmuşlar.

O hurdacılara sormaya korkuyorum. Gözlerini para bürümüş.

valla bizim corsanında sırt yerinde bir destek vardı 100 kg dayım nasıl oturduysa o destek yok artık. adam akıllı bir döşemeci bulsam söktürteceğim ama yok bulamadım daha...

valla bizim corsanında sırt yerinde bir destek vardı 100 kg dayım nasıl oturduysa o destek yok artık. adam akıllı bir döşemeci bulsam söktürteceğim ama yok bulamadım daha...

İşte benim sorunum da bu. Benden önceki sahibi ne yaptıysa bende dökülmeye başladı. İlk kopan kenarı kaynatmıştım zamanla teker teker kırılmaya başladı. Çok iyi bir döşemecim var ama iskelet tamiri yapmıyor.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:25 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:24 ----------

Döşemeciler de onlardan aşağı kalmaz o kesin. Ama işte malzeme arızalı ise yapacak bir şeyde pek yok aslında.

Dün çıkmacılardan birini aradım 250 lira istedi koltuğa komple.

Alican aslında pazarlık filan ile alınır sanki. Şimdi büro tipi bir sandalye alsan 150-250 tl den aşağı değil. Ürün temiz ise değerlendirmek gerek.

Alican aslında pazarlık filan ile alınır sanki. Şimdi büro tipi bir sandalye alsan 150-250 tl den aşağı değil. Ürün temiz ise değerlendirmek gerek.

Müsait olursam bugün gidip koltuğa bakacağım, bana da çok gelmedi.

Geri
Üst Alt