Koltuk başlık ayarı

castoridae

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikli olarak herkese merhabalar.
2014 enjoy paket astra sahibiyim. Arabamın koltuk başlık ayarı ile ilgili sıkıntım var. Yüksekliği iyi ama ben başlığın biraz daha önde olmasını istiyorum.
https://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/04_Owner/02_Manuals/Astra_J/kullanici_el_kitabi_yeni_astra_kta_2685_8_baski_agustos_2013.pdf
Yukarıdaki linkteki kullanıcı el kitabının 41. sayfasında yatay ayar için öne doğru çekin diyor. Ben biraz çektim ama zarar veririm endişesi ile çok zorlamadım. Tecrübeli arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda, alttan üstten usulü nedir yardımcı olurlarsa sevinirim.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Koltuk başlık ayarı

castoridae link' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikli olarak herkese merhabalar.
2014 enjoy paket astra sahibiyim. Arabamın koltuk başlık ayarı ile ilgili sıkıntım var. Yüksekliği iyi ama ben başlığın biraz daha önde olmasını istiyorum.
https://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/04_Owner/02_Manuals/Astra_J/kullanici_el_kitabi_yeni_astra_kta_2685_8_baski_agustos_2013.pdf
Yukarıdaki linkteki kullanıcı el kitabının 41. sayfasında yatay ayar için öne doğru çekin diyor. Ben biraz çektim ama zarar veririm endişesi ile çok zorlamadım. Tecrübeli arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda, alttan üstten usulü nedir yardımcı olurlarsa sevinirim.
Bu özellik sadece Ergonomik spor deri koltuk opsiyonlu araçlarda var

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınızda sadece yukarı aşağı kafalık ayarı var, öne arkaya yok. Ergonomik koltuk opsiyonu ile gelen bir özellik.

castoridae

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ediyorum, çok kurcalamadığım isabet olmuş. 011zaa