kol dayama önerileriniz corsa D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmet41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kol dayama kolçak her araca uygunmu acaba.
şu an astra h aracımda kol dayama aparatı var ancak hiç derinlik yok,içine fazla bir şey konulmuyor.
malumunuz astralarda özellikle çakmak koyacak kadar dahi herhangi bir göz bulunmuyor. :)

amster kolçak fiyatları gerçekten çok yüksek.her araca uygun ise
uygun fiyatlı kolçak düşünüyorum .

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kol dayama kolçak her araca uygunmu acaba.
şu an astra h aracımda kol dayama aparatı var ancak hiç derinlik yok,içine fazla bir şey konulmuyor.
malumunuz astralarda özellikle çakmak koyacak kadar dahi herhangi bir göz bulunmuyor. :)

amster kolçak fiyatları gerçekten çok yüksek.her araca uygun ise
uygun fiyatlı kolçak düşünüyorum .

Kendısı universal bir kol dayamadır bircok arabaya uyum saglıyor dıye biliyorum , derinligi gayet tatminkar ;) Fiyat olarakta cok cok cazıp , şahsen armster almaktansa 2 yılda bir bunu yenılerım daha iyi , o da 2 yılda uzerındekı derisi eskirse...

ahmet41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendısı universal bir kol dayamadır bircok arabaya uyum saglıyor dıye biliyorum , derinligi gayet tatminkar ;) Fiyat olarakta cok cok cazıp , şahsen armster almaktansa 2 yılda bir bunu yenılerım daha iyi , o da 2 yılda uzerındekı derisi eskirse...

önemli olan derinlik zaten.
şu anki orjinal kol dayama hiç kullanışlı değil.araştırıyorum eğer her araca uyumlu ise bende sizin dediğiniz üründen alacağım.
bilgi için teşekkürler kardeşim.

erensarnic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resım ılk mesaja eklenmıstır yetersız ıse bıldırmenız yeterlıdır yenılerını cekıp ekleyebılırım ;)

Merhaba,
Vaktin olursa montaj yeri ile ilgili fotoğrafları çekip montaj hakkında biraz detaylı bilgi verebilir misin? ben de delmeden vida vs. kullanmadan uygulayabileceğim bir kolçak arıyorum. fiyat -performans açısından çok tatmin edici olduğu ortada.
teşekkürler,
Eren

cagataycankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende bu kolçaklardan almayı düşünüyorum ama montakı yaparken aracın tabanını delip montelemek araça zarar vermez mi başka bir yolu var mı acaba?

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternetten corsa d aracım için 140 TL ye armster kol dayama aldım ve montajını kendim yaptım. Gerçekten kaliteli ve güzel bir ürün. Tavsiye ederim. 40-50 liralık ürünlere de baktım..Ciddi bir kalite farkı var. Şahinim olsa takmam onları.

Hatta diyorum ki 200 TL verip armster 2 diye geçen yeni modelini mi alsaydım..