Klima

hgunduz75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAşLAR ֖NCELİKLE MERHABA

BENDE 2011 ASTRA J  1.4 T 140 HP TRİPTİRONİK VAR GAYET MEMNUNUM FAKAT BENDEDE şU şEKİLDE PROBLEM VAR YADA PROBLEMMİ BİLMİYORUM.

KLİMAYI ևALIşTIRDIğIMDA GAYET İYİ şEKİLDE SOğUK HAVA VERİYOR FAKAT BAZEN GAZA DOKUNDUğUMDA ևOK KISA BİRS֜RE YANİ 2-3 SANİYE KADAR SOğUK HAVAYI KESİYOR BU NORMALMİ BLGİİ VEREBİLİRMİSİNİZ.
AYRICA ARACINA SPRİNT BOOSTER TAKTIRAN VARMI BU KONUDA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.
şİMDİDEN İLGİNİZE TEşEKK֜R EDERİM.
admin edit: lütfen büyük karakter kullanmayınız...

leventkayikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Klima

hgunduz75 link' Alıntı:
ARKADAşLAR ֖NCELİKLE MERHABA

BENDE 2011 ASTRA J  1.4 T 140 HP TRİPTİRONİK VAR GAYET MEMNUNUM FAKAT BENDEDE şU şEKİLDE PROBLEM VAR YADA PROBLEMMİ BİLMİYORUM.

KLİMAYI ևALIşTIRDIğIMDA GAYET İYİ şEKİLDE SOğUK HAVA VERİYOR FAKAT BAZEN GAZA DOKUNDUğUMDA ևOK KISA BİRS֜RE YANİ 2-3 SANİYE KADAR SOğUK HAVAYI KESİYOR BU NORMALMİ BLGİİ VEREBİLİRMİSİNİZ.
AYRICA ARACINA SPRİNT BOOSTER TAKTIRAN VARMI BU KONUDA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.
şİMDİDEN İLGİNİZE TEşEKK֜R EDERİM.
admin edit: lütfen büyük karakter kullanmayınız...

aynı aracın 2012sine sahibim ve aynı problemin de 2012sine sahibim ve uzun zamandır uğraşıyorum  :)
gaza yüklenince klima fanı kendiliğinden kısılıyor ve klima devre dışı kalıyor. sonra bir süre sonra fan tekrar kısılıp klima devreye giriyor. doğru mu?
opel erpaş 4 gün kadar aracımı rehin tuttuktan sonra, bu araçlarda bu normal gibi mantıksız bir cevap verdi.
sorunumu opel türkiye'ye yazdım. onlar da opel erpaşla görüşüp aynı cevabı verdiler.
tamamen saçmalık. opel 140hp araba yapıyor klimalı ama gaza dokundun mu klimayı kullanamıyorsun. imkanı yok.
ve bana opel türkiye'den saçma sapan konforunuzu etkilemezki gibi bir cevap verildi. sıcak havalarda gayet de etkiliyor.