KLİMA YÖN TUŞLARI GECİKMESİ

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garantisinin dolmasına az kalan aracım aldığım günden bu yana klima çalışırken yön değiśtirdiğimizde o yöne dönerken bir vızıltı sesi yapiyor ve 3-4 saniye sonra o yöne dönüyor.. Bu kadar gecikme olması normal mi ? Garanti bitmeye yakın bu sorun iyice kafamı kurcalıyor

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: KLİMA YÖN TUŞLARI GECİKMESİ

bence de normal sistem açılacak, hava bölünecek, kanallara aktarılacak ve mutlu son :) 3-4 saniye sürebilir

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bugün aracımı bu olaydan dolayı garantiden kalorifer kutusu değiştirilsin diye servise bıraktım.

Bilginize arkadaşlar.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bugün aracımı bu olaydan dolayı garantiden kalorifer kutusu değiştirilsin diye servise bıraktım.

Bilginize arkadaşlar.

cızlama sesi mi Mücahit? gecikme mi? sonuç hakıkında bilgilendirirsen seviniriz bilmediğimiz bir şeyler vardır belki

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecikme olması zaten normal ona yapacak birşey yok, tüm araçlarda böyledir, hava kanalları anca dönüyor çokta önemli birşey değil. Cızırdama sesi ise benim bindiğim tüm astralarda olan birşey, hatta insigniada da a daha az bir şekilde vardı, özellikle cama verdiğinizde cızırdıyor. Ben bunu bir problem olarak görmüyorum, zaten yolda giderken duyulmuyor. Bu olay için aracın orasını burasını söktürmeye bence gerek yok, kaldıki yenisi takıldıktan sonra bir süre sonra cızırdaması kuvvetle muhtemel. İki yıldır seste bir artış yada bir sorun olmadı.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:

Bilginize arkadaşlar.

Ben de zamanında devirdaim tuşuna basınca çıkan garip ziiivvv sesi yüzünden kalorifer kazanını değiştirtmiştim. Servistekiler iyi bir sorun tespit etmişsiniz, hemen aksiyon alalım diyerek garantiden değiştirmişlerdi. Forumda da değiştirten çok kişi oldu, sonrasında bir sorun yaşamadım.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Ben de zamanında devirdaim tuşuna basınca çıkan garip ziiivvv sesi yüzünden kalorifer kazanını değiştirtmiştim. Servistekiler iyi bir sorun tespit etmişsiniz, hemen aksiyon alalım diyerek garantiden değiştirmişlerdi. Forumda da değiştirten çok kişi oldu, sonrasında bir sorun yaşamadım.

bu ses her nasıl bir şeyse çok şükür aracımda yok sanırım ya da ben hiç duymadım

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

22.10.2013 tarihinde araç 34.874 km'deyken değiştirilmiş bende. Yön tuşları ve devirdaim tuşu ile biraz oyna Hakancım, baktın viizz, ziiivv gibi vızıltılar duyarsan bil ki mevzu kalorifer kazanı :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
22.10.2013 tarihinde araç 34.874 km'deyken değiştirilmiş bende. Yön tuşları ve devirdaim tuşu ile biraz oyna Hakancım, baktın viizz, ziiivv gibi vızıltılar duyarsan bil ki mevzu kalorifer kazanı :)

teşekkür ederim Burakcım ilk fırsatta denicem :)