Klima ile birlikte silkelenme

Ozdemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Klima ile birlikte silkelenme

Bız pesini birakmadk yazılım attirmistik 2gun sonra yine aynı şeyi yasamaya başladık tüketici haklarına gidicez dedik direk ilgi alaka suan almanyadan cevap bekliyoruz bakalm Ağustos'da donecekler bize herseyi bı sorun 3bin km aracın baskı balatasi bitti ne fiestada ne hondada golfde boyle bişey gormedim ben ya !

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin opel ile tanismaniz biraz sorunlu olmus galiba yanliz butun guzel dostluklar kavga ile baslar program ile ilgili ne yapildi acaba

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ozdemir link' Alıntı:
Bız pesini birakmadk yazılım attirmistik 2gun sonra yine aynı şeyi yasamaya başladık tüketici haklarına gidicez dedik direk ilgi alaka suan almanyadan cevap bekliyoruz bakalm Ağustos'da donecekler bize herseyi bı sorun 3bin km aracın baskı balatasi bitti ne fiestada ne hondada golfde boyle bişey gormedim ben ya !

Aynen öle en ufa bir rampa çıkarken koku...
Biraz geri geri gidince hemen koku....
Bazı konularda opelde büyük sıkıntılar var...Ayrıca merak ettiğim bir konuda bütün çıkan aksiliklerin 2012 modellerde olması... Bu araçlarda git gide sorunları azalması eksikliklerin giderilmesi gerekirken, dahada cimrileşip kapı eşiklerini koymamaktan başlayıp her türlü aksiliği çoğalmıyormu ?

meto7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. ismim metin . 10 gün önce sıfır astra j 1.3 sport aldım. fakat bu klima problemi aynı şekilde bende de var. Klimayı açtığım anda araç rölantide iken sarsılmaya başlıyor. En kısa zamanda servise gidip göstereceğim. Gitmeden tavsiye edeceğiniz yada bu problemi aşan varmıdır? Yardımlarınızı bekliyorum.

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metin bey servse gitsenizde bişi çıkacağını sanmıyorum... herkes aynı dertten yakınıyor...Yakında balata kokusunuda eklersiniz listeye :)

meto7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arada bir yanık kokusu gibi kokular zaten alıyorum . Demekki balatanın kokusuymuş. Opel kaliteyi giderek düşürüyor öyleyse. 50 küsür binlik araçta olmaması gereken şeyler. Sanırım opel markasından vazgeçmek zorunda kalıcaz gibi görünüyor.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meto7 link' Alıntı:
Arada bir yanık kokusu gibi kokular zaten alıyorum . Demekki balatanın kokusuymuş. Opel kaliteyi giderek düşürüyor öyleyse. 50 küsür binlik araçta olmaması gereken şeyler. Sanırım opel markasından vazgeçmek zorunda kalıcaz gibi görünüyor.
hoşgeldiniz metin bey. İlk adaşımı gördüm forumda. Klima problemi yazılım ile kısmen azalıyor. Ancak hala yeni yazılım bekleniyor almanyadan. izmirdeki servislerin de sanırım bu konuda bilgisi vardır. En azından şiddeti azalabilir sarsıntının

meto7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar izmir de buLunan mercanlar servisine götürdüm aracımı ve klima kelimesini duyar duymaz hemen program yükleyeceğiz dediler ve kısmen azalacağını söylediler ve nitekimde öyle oldu kısmen azaldı ama hala tam geçmiş değil. Almanyadan yeni bir program gelecekmiş en kısa zamanda testleri sürüyormuş. Onun dışında herhangi bir gelişme yaşayan bi arkadaşımız yok heralde değil mi?

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer klimayı sona alırsanız 6. da resmen deprem oluyor gibi  :D

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Bende sizin gibi dusunuyorum ama
Klima 2 kademede anlik tuketime bakin
Birde 4 kademede bakin Cok ufaktan fark oluyor

Tamam işte o klima fan motorunun daha fazla çektiği enerjiden dolayı, şarj dinamosunun güce bindirmesi sonucu çok az bir fark oluyordur. Bunu a/c kapalı durumdayken de fanı 1.kademeden 6.kademeye açınca da yapıyor mesela. Sanıyorum kuvvetli enerji çeken bir aksesuar da çalışınca yapacaktır aynı etkiyi. Ama klima 1.kademe ile 6.kademe arasında klima kompresörü aynı gücü bindirmekte motora. Benim mantığım bu yönde olacağını söylüyor.