Klima ile birlikte silkelenme

Ozdemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Klima ile birlikte silkelenme

Bende de aynı sorun vardı beyinde problem olduğunu söylediler saat 4de alıcaz bakalm arabayı ilk defa kullanayım dedim olanlara bak daha 2ay bile olmamisken...neden sikayet edilmiyor opele ben baya bı araştırdım herkes de bu sorunlar ...

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çözüme ulaşırsa eğer burdan mutlaka bilgi verirseniz sevinirim birde arıza ve teşhis tam olarak nedir

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende takipteyim.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opele ulaşmadığım yol kalmadı ama onlar her yoldan ulaşmamayı tercih ediyor en son bolge muduru falan arasın dedim yinede arayan yok daha ne yapabilirizki müşteri olarak şikayet ettim ve takip ediyorum ama malesef hep boş kelimeler .en son bi çare bulmuşlar onu yapacaklar deviri 500 arttıracaklar tabiki degişen olmayacak ama deneme yanılma yolu opele yardımcı olcagız

Ozdemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğim gibi aracı aldık atakoy opelden servisle baya bı hararetli tartışmalar Yasasamda okadar kelimelere sadece elektronik aksam olabilir gibi bı Cvp alabildim yazılım atmışlar devir yükseltmişler actım klimayı okadar sarsıntı yok gitmiş sadece cok hafif bı sarsıntı oluyo (ki bu sorunu yasayanlar klima motoru on konsol sokulyo fln yazmislardi bende hicbiri olmadi)kalkışda boyle bir ses var dedim doğrudur olabilir her araçta var dediler sizde bilmiosunuz neden geldiğini bu sesin fln die söyledim internette cok okudum sorunlar kronik görünüyor dedgm zmn ise cevaplar isgenellikle yoktu.. bı Alman aracı alıyoruz çok da ucuz olmiycak bı mevlada ve basıma gelenden hoşnut degilim.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ozdemir link' Alıntı:
Dediğim gibi aracı aldık atakoy opelden servisle baya bı hararetli tartışmalar Yasasamda okadar kelimelere sadece elektronik aksam olabilir gibi bı Cvp alabildim yazılım atmışlar devir yükseltmişler actım klimayı okadar sarsıntı yok gitmiş sadece cok hafif bı sarsıntı oluyo (ki bu sorunu yasayanlar klima motoru on konsol sokulyo fln yazmislardi bende hicbiri olmadi)kalkışda boyle bir ses var dedim doğrudur olabilir her araçta var dediler sizde bilmiosunuz neden geldiğini bu sesin fln die söyledim internette cok okudum sorunlar kronik görünüyor dedgm zmn ise cevaplar isgenellikle yoktu.. bı Alman aracı alıyoruz çok da ucuz olmiycak bı mevlada ve basıma gelenden hoşnut degilim.
devir yukseltme ise son careleri idi yapmaya basladılar demekki genel merkez den gelen bilgi bu yonde idi bende yaptıracagım bu uygulamayı eger bir gelişme olursa buradan paylaşirim .ben baska cozum bulacaklar sanıyorum cunku yukselen devir yakıtı arttırır bu sefer ondan gidecegiz bu gecici çözum ama 2011 lerde olmayan fakat 2012 dizelde olan klima problemi için baya bir caba sarf etmişler keşke 2011 alsaydım diyorum bazen

Ozdemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunu babamdan Parayla yapalım demişler daha onceden ama boyle bı durum patlayınca mecbur kendilieri yapmak zorunda kaldı çekiççç bilmiyorm resmen ticarethane boyle bir sorun olduğunun farkındalar ve daha bizm de sorunla karşılaşmadagimizi bildiklerinden ilk yapalım 350 mı 250me ne diolar (fiyat yalan olmasın hatırlamıyorum ) ıns dediğin gibi geçici bı çözüm değildir...hayır madem boyle bişey olduğunun farkındasim Opel satmadan once merkezinde test çalısmaları yap duzelt oyle ver ...

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün aynı sorun bende de oldu.malum dün hava çok sıcaktı. Bu arada aracın klimasından da çok memnun değilim H kasa astramın kliması çok daha hızlı ve etkili soğutuyordu. Arabanın içi yanıyor diye son hızda açtım klimayı ama araba ışıklarda rolanti halindeyken başladı kafa sallamaya hareket halindeyken böle bi durum yoktu ama rolantide resmen araba 3. viteste kaldırmaya çalışıyormuş gibi sallanmaya başladı. Buna çözüm varsa paylaşalım arkadaşlar.

Ozdemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğim gibi servise gidin baksınlar daha sonra yazılım atıyorlar

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise gittim yazılım attırdım , klima gazı bastırdım yaptırmadığım şey kalmadı ama işte 100 beygir olsaymış bu sorunlar olmayacakmış. Klima 5 beygir yiyomuş araç 90 beygir oluyomuş ondan silkeliyormuş. Şaka gibi ama tamamen gerçek :D :D