Kışlık Lastikleriniz için 17" Sac Jant ve Kapak

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kışlık Lastikleriniz için 17" Sac Jant ve Kapak

Odak ևağrı link' Alıntı:
Nasıl pahalı olduğunu anlayamadım, 4 jant 4 kapak 100 TL olduğunu yazmıştık, siz 200 TL'lik üründen istiyorsunuz :)

Muhtemelen jant + kapağın tanesi 100 TL, toplamı 400 TL zannedildi.  :)

Arkadaşlar 4 jant + 4 kapak takım fiyatı 100 TL.  greatt

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak ևağrı link' Alıntı:
Nasıl pahalı olduğunu anlayamadım, 4 jant 4 kapak 100 TL olduğunu yazmıştık, siz 200 TL'lik üründen istiyorsunuz :)

şu konuda bir yanlış anlama oldu sanırım,
Herhangi bir servisten sac jant ve kapak almak isterseniz adet fiyatı 330 TL jant, 82 TL kapak demek istedim.
Eğer ki kışlık lastiklerle verdiğimiz bu sac jantları isterseniz tabiki sıfır fiyatına satmayacağız. Lastiksiz fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ben lastiği olanlar için pahalı buldum :)

benim kışlık lastiğim var sadece jant ve kapak almak istesem 4er tanesine toplam da kaç tl vericem? ben lastik almayana tanesi 330 olarak algılamıştım yanlışsam düzeltir misiniz? eğer kış lastiği olanlar için 4 jant + 4 jant kapağı 100 tl ise ben almak istiyorum  :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:

benim kışlık lastiğim var sadece jant ve kapak almak istesem 4er tanesine toplam da kaç tl vericem? ben lastik almayana tanesi 330 olarak algılamıştım yanlışsam düzeltir misiniz? eğer kış lastiği olanlar için 4 jant + 4 jant kapağı 100 tl ise ben almak istiyorum  :)

Bak şöyle:

Kış lastiklerini Odak'tan alırsan normalde tanesi 330 olan sac jantın ve tanesi 82 TL olan kapağın fiyatı, 4 sac jant + 4 kapak = 100TL  olarak indirimli satılıyor.

Bu bir kampanya ve sadece kış lastiklerini oradan alırsan bu fiyatlar geçerli. Kış lastiklerini oradan almazsan sadece sac jant almak istersen; orada veya diğer Opel servislerinde sac jantın tanesi  330 TL, kapağın tanesi 82 TL....

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu bolluk nereden geliyor peki bu kadar sac jant ve kapak nereden geldide 100 tlye veriliyor kusura bakmayın ama serviste herşeyin fiyatı çarpı 3 iken böyle bir kıyak yapılmasının altında bişeyler ararım

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
bu bolluk nereden geliyor peki bu kadar sac jant ve kapak nereden geldide 100 tlye veriliyor kusura bakmayın ama serviste herşeyin fiyatı çarpı 3 iken böyle bir kıyak yapılmasının altında bişeyler ararım

ևalmış olamazlar değil mi? :)

Lastiklerden kar ediyorlardır muhtemelen  ;)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Büyük ihtimalle sıfır araçlar üzerinde gelen ama satın alanların alternatif jantları tercih etmeleri ya da satın almaları dolasıyla kullanılmadan boşa çıkan jantlardır diye tahmin ediyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Büyük ihtimalle sıfır araçlar üzerinde gelen ama satın alanların alternatif jantları tercih etmeleri ya da satın almaları dolasıyla kullanılmadan boşa çıkan jantlardır diye tahmin ediyorum.

+ olarak  

Odak teşhir araçlarına çoğu zaman farklı uygulamalar yapıyor ve farklı jantlar takıyor.
Bu teşhir araçlarından boşa çıkan jantlarda bu grubun içinde olabilir.  :)

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Jantlar sıfır kullanılmamış durumdadır, sadece sök-tak yapılmıştır.
Hatta müşteri beğenmediği için araca takılıp geri sökülen kullanılmamış alaşım jantlarda vardır.
Yazdığım diğer pahalı olan fiyat, Opel'den yedek parça sipariş eder gibi sıfır ürün aldığınız zaman çıkan tutardır.

ozgun88 link' Alıntı:

benim kışlık lastiğim var sadece jant ve kapak almak istesem 4er tanesine toplam da kaç tl vericem? ben lastik almayana tanesi 330 olarak algılamıştım yanlışsam düzeltir misiniz? eğer kış lastiği olanlar için 4 jant + 4 jant kapağı 100 tl ise ben almak istiyorum  :)
PM atılmıştır.

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Çağrı link' Alıntı:
Jantlar sıfır kullanılmamış durumdadır, sadece sök-tak yapılmıştır.
Hatta müşteri beğenmediği için araca takılıp geri sökülen kullanılmamış alaşım jantlarda vardır.
Yazdığım diğer pahalı olan fiyat, Opel'den yedek parça sipariş eder gibi sıfır ürün aldığınız zaman çıkan tutardır.

PM atılmıştır.

bende PM alabilirmiyim ?