Kışlık Lastikleriniz için 17" Sac Jant ve Kapak

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com
Arkadaşlar,

Kış lastiğiyle ilgili sizlere farklı bir kolaylık daha sağlamak istedik.
Odak Dynamics olarak elimizde kullanılmamış sıfır Astra J 17" sac jant ve kapakları bulunmaktadır.
Odak'tan kış lastiği almanız halinde bu jantları takım halinde 100 TL fark ile sizlere vermeyi istiyoruz. (forum üyelerine özel fiyattır)
Normal şartlarda almak isterseniz bu jantların tanesi 330 TL, kapakların tanesi 82 TL'dir.
Kış lastiklerinde jantlarınıza sök tak işlemi uygulanmaması için bu imkanı değerlendirebilirsiniz.

[img=800x492]http://upload.wikimedia.org/wikiped...icht,_14._August_2011,_Heiligenhaus.jpg[/img]

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kışlık Lastikleriniz için 17" Sac Jant ve Kapak

kapaklarla beraber fiyat uygun ancak'

hurdaliklarda kazali araclarin kulanilmamis stepneleri mevcut. mini stepne kulllanilmayan onceki serilerin 17 sac jantlarini cok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. benim kisisel gorusum her an cikip kaybolacak yada kirilabilecekkapaga dabgerek olmadigidir.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
kapaklarla beraber fiyat uygun ancak'

hurdaliklarda kazali araclarin kulanilmamis stepneleri mevcut. mini stepne kulllanilmayan onceki serilerin 17 sac jantlarini cok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. benim kisisel gorusum her an cikip kaybolacak yada kirilabilecekkapaga dabgerek olmadigidir.

Stepne jantları 17 de küçük değil mi? Bir de kış lastiklerimiz sorunsuzca uyar mı ?

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Çağrı link' Alıntı:
Arkadaşlar,

Kış lastiğiyle ilgili sizlere farklı bir kolaylık daha sağlamak istedik.
Odak Dynamics olarak elimizde kullanılmamış sıfır Astra J 17" sac jant ve kapakları bulunmaktadır.
Odak'tan kış lastiği almanız halinde bu jantları takım halinde 100 TL fark ile sizlere vermeyi istiyoruz. (forum üyelerine özel fiyattır)
Normal şartlarda almak isterseniz bu jantların tanesi 330 TL, kapakların tanesi 82 TL'dir.
Kış lastiklerinde jantlarınıza sök tak işlemi uygulanmaması için bu imkanı değerlendirebilirsiniz.

[img=800x492]http://upload.wikimedia.org/wikiped...icht,_14._August_2011,_Heiligenhaus.jpg[/img]

Peki kış lastiklerinin fiyatlarını da öğrenebilir miyiz? Uygulama güzel

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Gökalp link' Alıntı:
Peki kış lastiklerinin fiyatlarını da öğrenebilir miyiz? Uygulama güzel

Kış lastikleri için birçok marka ve model olduğu için, lastik fiyatları da çok değişken olduğu için servisimizi arayıp bilgi alırsanız çok daha iyi olur açıkçası, yanlış fiyat veya bilgi vermek istemem.

hasan069301

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BEN SAHİBİNDEN TAKIMINI (4 ADET) JANT KAPAK 200 TL YE ALDIM ÇOK UCUZ

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de zamanında kış lastikleri için jant araştırması yapmıştım.

Birçok arkadaş pas yapması sebebiyle demir(sac) jant tavsiye etmedi. Sonuçta opel servisinin sattığı orjinal sac jant fiyatina yan sanayi alasim jant aldim.Diger taraftan ağırlık tarafından bakıldığında da alasim jantın hem tüketim hem de konfora olumlu etkisi var.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasan06930 link' Alıntı:
BEN SAHİBİNDEN TAKIMINI (4 ADET) JANT KAPAK 200 TL YE ALDIM ÇOK UCUZ

hasan bey elinizde link varsa yollayabilir misiniz odak ın teklifi güzel ama pahalı malesef

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence oldukça güzel bir kampanya gibi tabiki kış lastiklerinin de fiyatlarını görmek gerekli, malesef 215/50/17 kış lastikleri bilinen markalarda 400TL'den başlıyor. Ben aracı çok kullanmadığım için kış lastiği konusunda kararsızım ancak almaya karar verirsem 16 jant + 205/60/16 lastik düşünüyorum, daha uyguna geliyor.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

ozgun88 link' Alıntı:
hasan bey elinizde link varsa yollayabilir misiniz odak ın teklifi güzel ama pahalı malesef

Nasıl pahalı olduğunu anlayamadım, 4 jant 4 kapak 100 TL olduğunu yazmıştık, siz 200 TL'lik üründen istiyorsunuz :)

Şu konuda bir yanlış anlama oldu sanırım,
Herhangi bir servisten sac jant ve kapak almak isterseniz adet fiyatı 330 TL jant, 82 TL kapak demek istedim.
Eğer ki kışlık lastiklerle verdiğimiz bu sac jantları isterseniz tabiki sıfır fiyatına satmayacağız. Lastiksiz fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.