Kısa farlala göremiyorum...

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar benim sorunum gece yolculuklarında kısa farlarla önümü göremem.aracı servise soktuğumda farlardan şikayetçi oldum bakarız dediler ve normal değerlere getirdiklerini söylediler.Servisten sonra azbucuk bi düzelme oldu ama hala çok yetersiz geliyor uzun farları yakmadan yola göremiyorum sizce ne yapmam gerekir?Teşekkür ederim...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Kaç binlik lambalarınız , xenon kullanmıyorsunuz sanırım ?

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok xenon değil.doğrusu kaçbinlik olduğunuda bilmiyorum pek bilgim olmadığı için uğraşmadım hiç...

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far temizliği gerekiyor olabilir, 50 liraya kaliteli bir temizlik sorunu çözer diye düşünüyorum. ayrıca kaliteli xenonda tavsiyedir. (en merceklisinden) :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer sarıysa pek yeterli olmuyor acıkcası özellikle uzun yolculuklarda bende devamlı uzunları yakıyordum , daha sonra beyaz set aldım onlar 4300 k cıvarı bıraz daha az yaktırmaya basladı uzun farları bana ama en güzel ısığı 6000 k merceklı xenonla alabiliriz..

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temizlikle ilgili olduğunu sanmıyorum cam gibi duruyor farlar ve içerisi.Bu far olayından sonra bende düşündüm açıkcası araştırmayada başladım sitelerde.vectra c lerde H7 kısa-H1 uzun-H3 modelleride sis farları için uyumluymuş yanılmıyorsam c aracına taktıran yada uygulayan varmı arkadaşlar marka önerebilecek bi arkadaş?

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Philips H7 6000K Xenon Kit 011272 bu xenon nasıl arkadaşlar hepsiburada da

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef bu sorun opel vectralarda var malesef benim aracım orjinal xenonlu bende gece az görüyorum Allah a emanet gidiyorum desem yeridir :D Yoksa tavuk karasıyım da haberim mi yok_? :kop: merceksiz xenon kiti sorunu çözer ama o da hoş karşılanmaz

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sürekli uzunlarlar gitmeye alıstıysanız birazda ondan oluyordur kısalarda sorun yasıyor olabilirsiniz.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef bu sorun opel vectralarda var malesef benim aracım orjinal xenonlu bende gece az görüyorum Allah a emanet gidiyorum desem yeridir :D Yoksa tavuk karasıyım da haberim mi yok_? :kop: merceksiz xenon kiti sorunu çözer ama o da hoş karşılanmaz
Bu tepki toplar işte :D