kısa far h7 için uygunmudur

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-philips-h7-diamond-vision-5000k-xenon-gorunumlu-halojen-ampul-117736437/detay  

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-osram-h7-cool-blue-hyper-white-5000k-114200089/detay

gecen hafta aldıgım bı cıft ampul arıza lambası yaktıgından ıade etmıstım sımdı bunları buldum. Fiyatları kullanıslıgı vs nasıldır arkadaslar yada baska tavsıyesı olan varmı lınk gonderebılırmı sıparıs verıcemde sımdı sızlere sorayım dedım kolay gelsın

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kısa far h7 için uygunmudur

hocam bu farların aydınlatması özellikle yağmurlu havalarda çok ama çok kötü diyorlar.ben de almayı düşünmüştüm ama hiç önerilmedi ondan vazgeçtim

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
hocam bu farların aydınlatması özellikle yağmurlu havalarda çok ama çok kötü diyorlar.ben de almayı düşünmüştüm ama hiç önerilmedi ondan vazgeçtim

Ben yazin gorsellik acisindan kullanmak istiyorum kisin tekrardan orjinallerini takarim diye dusunuyorum ama gecen hafta aldiklarini iade etmek zorunda kaldim ariza lambasi yaktiklari icin bunlarada yakmaz diyor satici ama supheliyim...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakarsa geri yolla hocam görsel olarak güzel duruyor araçta

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ben nıght breaker plus kullanıyorum bunlar kadar beyaz degıl ama yol gorusu her daım cok guzel

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Amacınız sadece görüntü ise hyper white sizi tatmin eder. Ama performans ta istiyorsanız kesinlikle philips x-treme vision u tercih edin derim. h.white gibi mavimsi beyaz değildir ama standart ampul gibi sarı da değildir.

http://www.geceucusu.com/  Burayı biraz inceleyin isterseniz.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Amacınız sadece görüntü ise hyper white sizi tatmin eder. Ama performans ta istiyorsanız kesinlikle philips x-treme vision u tercih edin derim. h.white gibi mavimsi beyaz değildir ama standart ampul gibi sarı da değildir.

http://www.geceucusu.com/   Burayı biraz inceleyin isterseniz.
ıncelıcegım tesekkurler... benm ıcın 2 sey onemlı 1. arıza lambası yakmasın 2.cisi kullanm suresı normal olsun yeterlı

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Philip osram bosch gibi ciddi markalı ürünler arıza ışığı yakmaz. Çünkü üstünde yazan akımı çeker. Arıza ışığı yakan ampulün markası neydi?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
+1  045thumbsup

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim kısalar h4 değil miydi o yüzden sizinki arıza ışığı yakıyor olabilir mı