Kış lastiklerini aldım

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son 20 gündür internette test sonuçlarını ve Ankaradaki fiyatları araştırıyordum. Kış lastiği için Michelin yada Continental arasında kararsızdım.

2012 michelin için 360 tl; 2013 continental için 425tl fiyat aldım. 2013 üretimi michelin bulamadığım için kararımı continental dan yana verdim. 2013 yılının 38. haftası üretimi. Sök tak işini pek sevmediğim için 4 adet de sıfır essentia 17' sac jant aldım. Jantlar içinde toplamda 240 tl para ödedim. görselliğinden çok işlevi önemli olduğu için kapaklara extradan para vermedim.

resimleri gece karanlığında çektim. daha sonra yenisi ile değiştiririm

[img=800x600]http://img35.imageshack.us/img35/7518/pjau.jpg[/img]

xn40.jpg

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kış lastiklerini aldım

Hayirli olsun ts 850 modeli mi? Ben de nokiandan sonra cont.dusunuyordum ovulen bir lastik . Kis lastigi 4 5ay aracta takili kalicak o yuzden jant almadim ben bu kadar sure kotu gorunen bir jantla dolasmak istemedim , isini iyi bilen bir lastikciye taktirildigi surece lastik ve janta zarar gelmez diye dusunuyorum.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Hayirli olsun ts 850 modeli mi? Ben de nokiandan sonra cont.dusunuyordum ovulen bir lastik . Kis lastigi 4 5ay aracta takili kalicak o yuzden jant almadim ben bu kadar sure kotu gorunen bir jantla dolasmak istemedim , isini iyi bilen bir lastikciye taktirildigi surece lastik ve janta zarar gelmez diye dusunuyorum.

kendi web sitesinde yazdıpına göre;

850 kompakt ve orta boylu otomobiller için

830 P modelini aldım. yüksek performanslı araçlar için diyor

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun abi, ben de az önce internetten Stepway için 205 55 16 ebatlarda Debica Frigo 2 leri 150 şer liradan aldım, Astra da Goodyear U.Grip Performance kullanıyorum.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu hafta sonu aldığım lastikleri gerçek kış şartlarında test etme şansı buldum. Bugüne dek hep michelin alpin kullanmıştım ama bu sene doğru seçim yaptığımı anladım. Lastiklerin kuru yol performansı oldukça iyiydi. Ses seviyesi düşüktü. Ama ilk gün karda ikinci ve üçüncü gün buzda performans inanılmazdı. Bizim komşular markete yürüyerek gidip gelirken ben her seferinde araba ile gidip geldim.

ikinci gün buzda iken buradan çıktım ama inmeye cesaret edemedim :)

5b3-XAdu93OqoGhcJCFb6FUVNx7mkLCpt8QgN4j7XzQ=w216-h162-p-no

[img=800x599]https://lh5.googleusercontent.com/-...Vtu9Co/w919-h689-no/20130918_071314.jpg[/img]

bu arada web sitesinde ESP ile uyumludur diyor.

http://www.continental-lastikleri.com.tr/www/lastikleri_tr_tr/themes/otomobil-lastikleri/kis-lastikleri/contiwintercontact-ts-830-p.html?page=5

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı uğurlu olsun resimler korkutucu duruyor :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun.editionun jantı kapaksız çok güzek duruyor.bir ara kapakları çıkartmayı düşündüm.farklı bir hava katıyor.