Kış Lastiği Seçimi

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lastik alırken alman kökenli adac test lerine bakıp öyle alın tarafsız ve sonuçları yorumlayabilir tercihinize göre alabilirsiniz.ıslak-kuru-ses-buz-kar olmak üzere birçok sonucu içeriyor

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 liraya petlas aldım üstelik h serisi bi lastik desen olarak kumho ya benziyor

micehline 160 istediler 140 kumho 160 continental 130 fulda 120 hankook
lassa ya bakmadım bi ona üzüldüm :(
ölcüm 195 60 15

karda dnemek nasip olmadı ama performans serisi yazlık potenzalarımdan iyi olcaktır

gecen sene potenzelarla karda 140 ibre gördüm yanımdan yürüyerek adam geçiyodu o derece patinaj düşünün yani :)

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 liraya petlas aldım üstelik h serisi bi lastik desen olarak kumho ya benziyor

micehline 160 istediler 140 kumho 160 continental 130 fulda 120 hankook
lassa ya bakmadım bi ona üzüldüm :(
ölcüm 195 60 15

karda dnemek nasip olmadı ama performans serisi yazlık potenzalarımdan iyi olcaktır

gecen sene potenzelarla karda 140 ibre gördüm yanımdan yürüyerek adam geçiyodu o derece patinaj düşünün yani :)
Adam hayatının rekorunu yürüyerek kırmış:)performans serisi V desenler falan kışın:eek:
dsc00246iz9.jpg

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun lastikleri çok agır testlerden geçirdim karlı yolda çogu kişinin kaldıgı yolu rahatlıkla geçti

yokusta kalkma testinden biraz zorlansada geçti

buzda tam bir felaket sanırım sadece çivili lastik buzda yol alır yada nokian kış lastikleri :)

NOT:arkalarda yazlık lastik varken sakın direksiyonu ani kırmayın ne olcagını bildigim halde meraktan kırdım 1 tur atarım sanıyodum :)
3-5 tur attım :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin Pilot Alpin spor araçlar içinmi? Daha önce çok başarılı olduğunu duymuştum. :)

önce Melis hanim sizin sorunuzu cevaplayayim hertürlü aracta kullanilabilir sadece adi alpin sport. kislik lastikolarak ben lassa era ninda en iyiler arasinda oldugunu almanya oto lastik dergisinde okudum bence denemeye deger benin kisliklar iyi ama bitince secimimi lassa era dan yana yapacagim...

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassa snoways2 plus derim, gecen kış uludag buluşmasına gelen arkadaşlar gördüler, bu lastiklerle corsa jeep gibiydi karda, herkese tavsiye ederim :good:

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Good Year UltraGrip Performance 4 adet var aracımda ve kışın çok memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ederim çok yumuşak bi lastik.