Kırmızı Şeytanla Aranızdayım

arif231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Herkese Merhabalar

Yaklaşık 3 yıllık Fiat Bravo aracımdan sonra yaklaşık 10 gündür 2015 Model Astra J 1.4 T Otomatik Cosmo araca geçiş yapmış durumdayım. İstanbul'da ikamet etmekteyim.

Bravo’dan sonra artık bir Alman arabasına geçmeyi düşünüyordum. Hatta Opel Astra J 1.4 Turbo Otomatik Cosmo Kırmızıyı kafaya takmıştım. Ve bize de nasip oldu. Bugüne kadar tüm araçlarım Manuel vitesti ve İstanbul’da yaşadığım için artık Otomatiğe geçme zamanı gelmişti. Bu sebeple aracı otomatik aldım. Daha tabikide çok erken ama ilk izlenimlerimin çok olumlu olduğunu söyleyebilirim. ֖zellikle AFL Far sistemi muazzam bir şey. Gece inanılmaz bir görüş sağlıyor. Bi-Xenon farlar yine hakeza çok iyi. Yarı Deri koltuklar çok rahat, kokpit tasarımı bence güzel, tuş kalabalığını birçok kişi beğenmiyor ama bence rahatsızlık veren bir durum değil. Dizel’den inip benzinli aracı binince motorun çalıştığını bile anlayamıyorsunuz bazen. Süspansiyonlar güzel, yine ilk zamanlar alışması biraz zor olsada elektronik el freni çok kullanışlı gerçekten. İzolasyonun iyi olduğunu söyleyebilirim. Otomatik Active Select şanzuman ise çok fazla vites geçişlerini hissettirmiyor ben memnun kaldım açıkcası. Tabiki bir dsg değil ama bence kötüde değil. Daha kararsızlık yaşadığını görmedim.

İlk gözüme çarpan eksi kısımlarını söylemek gerekirsede yarı deri koltuklar ses yapıyor.
İkinciside yakıt, zaten araştırarak aldım şehir içinde 10 litrenin altına düşmesi hayaldi, dün itibarı ile hayal olmaya devam edecek gibi  Tabi ben biraz aracı sert kullanıyorum o da bir gerçek. Yoksa 8 litrelere düşürenlerde var. Ama muhtemelen çok sakin kullanıyorlar.

Araç 2015 Model, 21.000 km’de Nokta hata kusur, boya, kaza vs hiçbirşey yok.

Astra J 1.4 Turbo 140 Hp Otomatik Cosmo Paket

Araca ilk aşamada yapmayı düşündüklerim tabiki Marşpiyel, Difizör ve ֖n Tampon eki.
Resimleri çektikten sonra cam filmi yaptırdım.

Tüm öneri ve görüşlerinize açığım arkadaşlar.

[img=800x423]http://i.hizliresim.com/d3JqgX.jpg[/img]
[img=711x600]http://i.hizliresim.com/bD047b.jpg[/img]

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Kırmızı Şeytanla Aranızdayım

Yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.  welllcommee

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee Aracınız hayırlı olsun.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

welllcommee hayırlı olsun

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç hayırlı uğurlu olsun rengi de kendide gayet tatlı duruyor araç zaten dolu bir araç bence hiç body kit olayına girmeyinkullanan biri olarak önermem kesinlikle en kaliteli yerden en iyisini yaptırdım ama araç oraya buraya girip çıkmıyor ne kadar iyi şöfr olursan ol altı vuruyor geçen arkadaşlarım kaldırıma vurmuş 5 dakika almışlardı arabayı aralıkda kırıldı nereye götürsen plastik tmm amabu iyi işlem görmez tamir olursa tekrar kırılır diyor lastik değişimine gideceksin yanda marşpiyeller var lifte yanaşmıyor zamanla plastiğin sağ solu kırılıyor ufak tefek araç krikosu bile çok alengirli kaldırıyor baş belası pislik birşey kesinlikle yapma kardeşim 2000 tl üzeri para verdim bide

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun. Çok güzel bir araç MAŞALLAH. Bence ön lipiniz piano black olsun. Plakanın bulunduğu plastiği de piano black boyatın veya kaplatın eminim çok güzel duracaktır :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim sana tavsiyem güzel bi cam filmi at yaptırmışsın zaten Sonra güzel bi jant at arabaya yıldız 5 kol Vossen CV3 gibi bir model birde kaliper kapağı bir de öyle gör arabayı cosmo jantları güzel durmuyor.

İlla body kit istiyorum diyorsanda kesinlikle ön lip ve marpiyel yaptırma derim ben bizim araçları totosu biraz yüksek güzel bir difüzör ve egzoz
birde spoiler yaptr toto su on numara olur. ;) ;)

Doğru seçilmiş bir jant kaliper kapağı bide tatlı bi şerit atarsan kaputa siyah tonlarıda yapıştırma boyasız bir deöyle gör arabayı hiç başında ağrımaz kafa rahat  038byes 038byes haydi kolay gele canavara dikkat et  005hihih

arif231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Araç hayırlı uğurlu olsun rengi de kendide gayet tatlı duruyor araç zaten dolu bir araç bence hiç body kit olayına girmeyinkullanan biri olarak önermem kesinlikle en kaliteli yerden en iyisini yaptırdım ama araç oraya buraya girip çıkmıyor ne kadar iyi şöfr olursan ol altı vuruyor geçen arkadaşlarım kaldırıma vurmuş 5 dakika almışlardı arabayı aralıkda kırıldı nereye götürsen plastik tmm amabu iyi işlem görmez tamir olursa tekrar kırılır diyor lastik değişimine gideceksin yanda marşpiyeller var lifte yanaşmıyor zamanla plastiğin sağ solu kırılıyor ufak tefek araç krikosu bile çok alengirli kaldırıyor baş belası pislik birşey kesinlikle yapma kardeşim 2000 tl üzeri para verdim bide

Çok teşekkür ederim düşünce ve önerileriniz için.
Yazdıklarınızda haklısınız tabi mesajınızı okuyunca kafamda şuan tamamen karıştı ne yalan söyleyeyim :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tavan siyah kaplama yaptırın. Camlara film yeterli. Bencede body kit jant olayına girmeyin aracın bu hali daha güzel. Gerkesiz masraf