Kimlik Kartında Müslüman olmayacağım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Eskiden yaşlılarımızın çantalarını alır evine kadar götürür birde hayır duası alınırdı. Şimdi adamlar yardım edelim diyor 70-80 yaşında insanlara tecavüz ediyor oda yetmedi. Öldürüyor birde soyuyor.... bu nasıl bir insanlık anlamadım gitti....

Yeminle çok şirin bir çocuk gördüğüm de saçını okşuyasım sevesim geliyor ama korkumdan yapamıyorum... adamlar da haklı çıkıp bir kelime dese bana oda kendince haklı ne diyeceksin?

abi sokakta görüyorum yada yolda korkuyorlar karşıya geçmeye ama yardım etmiyorum benden sonra bri soyar yada biri tecevüz eder de üzerime kalır diye korkuyorum yeminle:(

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.internethaber.com/suriyeli-kumalar-yuva-yikiyor-598193h.htm

hasta ruhlu sapık ve YETERSIZ erkekler oldugu surece , kadına şiddete HAYIR diyemeyen toplumlar SUBYANCILARA nasıl engel olsun söylermisiniz, siz önce eşinize kızınıza şiddet yapmayın sonra SUBYANCILARA dur deyin.

Aslında cok guzel dedin kardeş, yani bizim mahallede de kırathanede okey oynadıgım bi adam vardı (ayda 1-2 gun giderim), adam cok capkın sanırdık, surekli hikaye felan anlatırdı, şunu şöyle şunu böyle, milletde dinlerdi felan, malum erkek muhabbeti diye,
ama adamın anlatışında farklıbir tarz vardı, taki bu adamı gunun birinde mahallemizde liseli kızlardan birini gece vakti bi inşaata zorla götürüp ırzına gecmeye calısana kadar. Ama tesaduf bu ya oradna gecen mahalleli delikanlılar kızın sesini duyup kızı kurtarmış ve polis gelene kadar da adamı bi guzel sevmişler. Polis geldigide adamın yüzü siz diyin carsamba ben diyim cuma pazar gibi olmuş, birde şerefsiz utanmadna tum genclerden şikayetci olmuş. Kız bana teklif etti diye de kıza iftirada bulunmuş ki eger adam kırathanede bu anılarını anlatmasa belki mahalleli adama inanırdı ama adamın sapıklıgı kırathane anılarından belli oldugundan polise gidip şahitlik yaptık bu adam boyle boyle surekli sex anıları anlatıyor sapık kendisi diye, ondan sonra arkadaşı hapise yolladık ama inanın 5-6 sene sonra yasalara göre iyi halden (icerde rahat duracak) dışarı salacaklar.

Yasalarımız böyle insanlara adam gibi ceza vermedigi surece bu devam eder.

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İslam coğrafyası gözlendiğinde eksik eğitim, gündelik hayatta hak yeme (şadırvanda sırayı bozma, torpille iş yaptırma gibi), hırsızlık, dini kullanarak sömürgecilik, örneğinizdeki gibi her türlü şerefsizlik, iftira - yalan - dedikodu, dünya basınındaki terörler, arapların göze batan davranışları (bağırarak konuşma, sorun çıkartmaları ve laftan anlamamaları), genel saygısızlık, trafikteki kaynakçılar ve etik yaşama aykırılık gibi bir çok örnek ortada.

Ancak dinimiz bu değil. Kınarken veya çevremizde konuşurken dinimiz ile ilişkilendirmemeliyiz. davranışlarımız ile yeni nesillere örnek olmalıyız.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu konu başlığını açtığımda içim yanarak açmıştım. Sabah uyandım elimi yüzümü yıkadım kahvaltı masasına oturdum tv açtım ve yediğim lokma boğazım da kaldı. Adana'da kaybolan Gamze haberi karşıma çıktı. Çocuk bulunmuş ve öldürülmüş idi. Hatta bıçaklanan çocuğun üzerine benzin döküp yakılmış ve hiç bir şey olmamış gibi de aramalara katılan bir .... ... sonra gerekçe ablasını bana vermediler... insanlar seni iyi bir kovuşa verirler de parçalarlar sonra üzerine sifonu çekerler... şura fa yazabildiğim kadar küfür yazmak istiyorum... o kadar içim daraldı yeminle...Allah belasını versin böyle adamların... bu nedir arkadaş?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu başlığını açtığımda içim yanarak açmıştım. Sabah uyandım elimi yüzümü yıkadım kahvaltı masasına oturdum tv açtım ve yediğim lokma boğazım da kaldı. Adana'da kaybolan Gamze haberi karşıma çıktı. Çocuk bulunmuş ve öldürülmüş idi. Hatta bıçaklanan çocuğun üzerine benzin döküp yakılmış ve hiç bir şey olmamış gibi de aramalara katılan bir .... ... sonra gerekçe ablasını bana vermediler... insanlar seni iyi bir kovuşa verirler de parçalarlar sonra üzerine sifonu çekerler... şura fa yazabildiğim kadar küfür yazmak istiyorum... o kadar içim daraldı yeminle...Allah belasını versin böyle adamların... bu nedir arkadaş?

dün bende izledim bu haberi içim yandı abi yaaa :( çocuğun ne günahı var nasıl kıydın el kadar çocuğa sebepsiz yere cana kıydın. kim bilir nasıl can çekişmiştir aklıma geldikçe deli oluyorum abi. bu nasıl bilir insanlık, nasıl bir vicdan o çocuk orda çırpınırken hiç mi için acımadı nasıl bir mahlukatlar anlamış değilim ALLAH kimsenin başına vermesin. yemin ederim çocuklarımı dışarı çıkartmaya korkuyorum ALLAH korusun başına bişey gelecek diye. ALLAH ıslah etsin demekten başka bişey gelmiyo elimizden:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ah ulan yağlı kazık... yerin aranıyor şerefsizim.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kazik yagli olmicak yagli kolay girer kuru olacak sagini solunu yirtarak girecek

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niyet sizin kimliğimizdeki inanç yazısını silsenizde müslüman amma ehl-i sünnet ise zaten müslümandır.

Maalesef hukuk boşlukları var. Hırsız, dolandırıcı, gibi konuların cezası neredeyse yok tabii hapse girenlerinde salınması bugüne dek karagümrükte bile sokağımda hırsızlık yok iken dün motorum götürülmeye çalışındı.

Bunlar ile birlikte bizler ne kadarda müslümanız desekte müslümanlığın gerektiği hiçbir şeyi yapmayıp her zaman muhalefet olup ALLAH ile aramda denmesi zaten noktayı koyuyor.

Çok enteresandır ben gösterişli islam yaşayanlar ile ticaret yapmıyorum!

Müslümanlığın huzurunu yaşamak için ramazanda diyet olsun diye oruç tutmak yerine hergün en azından 1 rekat namaz kılınmalıdır ki yer etsin kalbinde islam.

O şerefsizin haberini ilk duyduğumda ne küfür ettiğimi bile hatırlamıyorum hatta hadım edilsin diye dua ediyordum. Cezaevinden yeni çıkmış biri dedi ki o şerefsizi yaşatmazlar zaten. Gardiyanlardan tut mahkumlara kadar herkes o kişiyi parçalar dedi. Tecavüz olayı hapishanede bile kabul edilmiyor!

Şudur tavsiyem DUYARlı olun. Komşunuzu, mahallenizi, işyerinizi, yürüdüğünüz yolu her daim gözlemlemeli hatta bir sorun olduğunda banane dememeli.

Yolda anne çocuğunu döverken anneye bakışım yetmez ise gider uyarırım olmadı polisi o saniye ararım.
Ben bunu yaparken çevredekiler annesinden sizene demesi bu zamanın ne durumda olduğunu gösterir...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi