Kilit sorunu

Sayit1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar benim aracim astra 2008 sedan enjoy modeli kumanda ile araci kilitliyorum fakat icerde hirsizlik isigi denilen isik 15 saniye sabit yaniyor sonra bir daha yanmıyor birde kapi kilidini anahtar ile acamiyorum anahtar ne saga ne sola milim bile hareket etmiyor bu konuda bilgisi olan arkadasim varsa cok sevinirim hepimize kazasiz belasiz surusler olsun insallah

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sayit hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Hırsızlık uyarısı ışığı bildiğim kadarıyla araç kilitlendikten 1 dakika sonra gibi bir sürede devreye giriyordu. 1 dakika konusunda tam emin değilim. Diğer konuysa malum bugünlerde havalar aşırı soğuk kilit donmuş olabilirmi ?

• Beğen
Tepkiler: Sayit1

Sayit1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle ilgilendiğiniz icin cok teşekkür ederim hasip bey. Benim onceki aracim araci kilitledikten sonra icerdeki isik devamli yanıp sonerdi. Bu aracta ise kilitledigim zaman 20 saniyeye yakın yaniyor sonra sonup bir daha yanmiyor birde kapi kilidi icin cevap vermissiniz aracim kapali garajda neredeyse soğuk görmüyor çözemedim gitti

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pej
Oncelikle ilgilendiğiniz icin cok teşekkür ederim hasip bey. Benim onceki aracim araci kilitledikten sonra icerdeki isik devamli yanıp sonerdi. Bu aracta ise kilitledigim zaman 20 saniyeye yakın yaniyor sonra sonup bir daha yanmiyor birde kapi kilidi icin cevap vermissiniz aracim kapali garajda neredeyse soğuk görmüyor çözemedim gitti
Peki bi oto kilit tamircisine kapı kilidinizi gösterdiniz mi?iyi bi kapı kilit tamir atölyesi sorunu çözebilicektir yada yetkili serwise bi gidip arıza tespiti yaptırın