Kendiliğinden yanan fren lambası

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Dün başıma bişey geldi. Yaklaşık bir ay önce de yaşamıştım bu durumu. Olay şu: aracı parkedip iniyorum kapıları kilitliyorum. aracın arkasına geçiyorum ve fren lambaları yanık kalıyor. (sadece sağ sol ve spoiler fren lambaları) Kontak açık olmadan bu lambaların yanması çok garip bi durum. Aracımda herheangi bir elektrik sorunu yok, sonradan takılan ses, ışık sistemi vs. de yok. Aklıma tek akü geliyor. Aküm 7 yıllık ama bi sorun vermedi bugüne kadar. Kışın bile bi sorun yaratmadı. Akünün eski olması böyle bir soruna sebep olur mu acaba? Fikri olan varsa sevinirim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
J kasa aracın body beyni su almış olabilir gaz pedalının yanında kapak var çıkar kalorifer petegini görürsün altında body beyni var bak bakalım üzerine antifiriz gelmişmi

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
J kasa aracın body beyni su almış olabilir gaz pedalının yanında kapak var çıkar kalorifer petegini görürsün altında body beyni var bak bakalım üzerine antifiriz gelmişmi
o beyni ben daha önce yalıtmıştım sağlam bi şekilde ama bi şekilde su almış olabilir. bakayım en kısa zamanda.
fren müşürü arızası olabilir mi diye düşündüm ama kontak açık değilken müşür arızalı olsa bile yanmaması lazım diye düşünüyorum ne dersiniz

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
o beyni ben daha önce yalıtmıştım sağlam bi şekilde ama bi şekilde su almış olabilir. bakayım en kısa zamanda.
fren müşürü arızası olabilir mi diye düşündüm ama kontak açık değilken müşür arızalı olsa bile yanmaması lazım diye düşünüyorum ne dersiniz
Aynen yine müşirin söketini de bir çıkarıp bakın

• Beğen
Tepkiler: yoldangeçenbiri

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
beyine baktım su almamış, hatta biraz sızıntı vardı o da kesilmiş kendi kendine
müşüre bakacağım bugün de. teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Kaan.