Kendi Cilalı Köpük Makinam 5 TL :) hadi buyrun :)

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet şimdi netten baktım da arkadaşın paylaşmış olduğu ürün Denizli den Türkiye ye sunuluyor artık siparişleri sen tedarik edersin ;)
hay hay yeter ki isteyin.

ya :D ogrencı evı kırlenıyo falan bitlenmeye yakın temızlıyorum :D
Şaka maka bu yıl gene ıyıyım 2 yıldır bulaşıklarımın arasında hamam boceklerımı ararsnız hersey vardı bi ara inceleme altına alınacak dıye korkuyordum :D en son butun esyalarımı cope atmıstım :D bu yıl bi tava bi tencere 2 tabak 2 catal 2 kasık 1 bıcak tamamdır :D mutfak temız bende rahatım :)
Okurken bulaşıkların üzerinde dünya dışı yaratıklar görüyorduk, hamam böcekleri doğal o yüzden :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hay hay yeter ki isteyin.

Okurken bulaşıkların üzerinde dünya dışı yaratıklar görüyorduk, hamam böcekleri doğal o yüzden :)

abi valla gecen yıl düdüklüde kuru fasulye yaptım cok guzel ama cok acı olmnus kımse yıyemedı bunu tezgaha koydum sonra kokmaya basladı kapagını guzelce kapattım kotu bı duduklu oldugundan kokuyu 1 ay falan muhafaza edebıldı :) daha sonra balkona koydum tam 6 ay orda durdu evden cıkarken bakalım dedık ıcını actık abi degısık degısık seyler olmus kuf falan zaten kokudan durulmuyor duduklu ıcten erımeye baslamıs resmen o sekılde cope atmıstık :D birine zarar vermemıstır umarım :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi ozel mesaj gonderdım ;)

Teşekkür ederim özel mesaj alındı alış veriş listeme ürün eklendi... iki tane vereceğim sipariş biri işe araç yıkarım birine tiner doldururum :D

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ndipi hangi siteden aldim özelden yazarmisin