kaza yaptım

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erzurumda sabahın 5:30 unda ticari gelip arka kapıdan çarptı. araçta iki 11 aylık bebek vardı. allahtan oto koltuğundalardı. aracım geldiği istikamete döndü vurmanın etkisi ile yan hava yastığı patladı.
bizlerin emniyet kemerleri takılı olması araç içerisinde savrulmamızı engelledi.
sadece maddi hasar ile atlattık.
aracın kaskosu var.
ankaradayım.
tavsiye edeceğiniz yetkili servis var mı?
acil cevaplarınızı bekliyorum...
teşekkürler...
(fotoğrafı ekledim)

Ekli dosyalar

• Görüntü112.jpg
    Görüntü112.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 140

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Allah daha büyüğünden korusun arabada çocukta varmış umarım bişey olmamıştır.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
erzurumda sabahın 5:30 unda ticari gelip arka kapıdan çarptı. araçta iki 11 aylık bebek vardı. allahtan oto koltuğundalardı. aracım geldiği istikamete döndü vurmanın etkisi ile yan hava yastığı patladı.
bizlerin emniyet kemerleri takılı olması araç içerisinde savrulmamızı engelledi.
sadece maddi hasar ile atlattık.
aracın kaskosu var.
ankaradayım.
tavsiye edeceğiniz yetkili servis var mı?
acil cevaplarınızı bekliyorum...
teşekkürler...
(fotoğrafı ekledim)

Hocam geçmiş olsun. Allah korumuş. Şükür ki çocuklarınıza sizlere birşey olmamış. İnşallah kısa sürede maddi kısmını da halledersiniz unutur giderseniz. Allah kimseye kaza bela vermesin. Ayrıca oto koltuklarının etkisi ve kemerlerinizin takılı olmasının etkisi görünüyor. Tekrar geçmiş olsun.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun en önemlisi afacanalara zarar gelmemiş olması emniyet kemerinin önemi işte bu son kazanız olur İnşallah peki taksici kaçtı mı yoksa durdu mu ?

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Çok geçmiş olsun. Bebek için bebek koltuğu ne kadar önemli. Bizde bebek koltuğunu kullanıyoruz. Emniyet kemerini bebek koltuğuna geçiriyoruz. Allah beterinden saklasın..

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun..
birisi erzurumlulara frenin yerini göstersin nasıl araba süryorlar anlamadım gitti hergün kaza oluyordu ordayken..
adam yolu kapattı diye bilerek arkadan vuranı bile gördüm

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taksici kaçmadı tutanak tuttuk.
ben hemen çocuklara baktım birşey olmadığını görünce maddi hasarın önemi kalmadı.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun. mal çekiçlenir, boyanır, belki zarar ettirir ama can öyle değil. Allah sizi çocuklarınıza , çocuklarınızıda size bağışlamış....