kAZA VE kASKO SORUNU

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar benim aracım 2007 astra classic 1.6 sedan nb comfort
bugün öküzün biri geldi yandan vurdu.
kaskom şeker sigortadan aracımı servise bıraktığıomda 20 gün sürer dediler bu süre zarfında benim işim icabı arabama ihtiyacım var bilgisayarcıyım malum servisler falan. aracımın serviste kaldığı sürece bana kaskonun araba kiralaması gerekmiyor mu full kasko sonuçta bana bilgi verirseniz sevinirim başınıza gelmiştir belki böyle bi durum.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
hayır araba kiralama ikamet adresinden belli bi km uzaklıkta kaza meydana gelirse olur...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yooo Genaralli de isterse evinin önünde vursunlar ya da başka bir şehirde....farketmez.kasko araç verir...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
20 gün sürmesinin sebebi servis mi sigorta şirketi mi ???

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yooo Genaralli de isterse evinin önünde vursunlar ya da başka bir şehirde....farketmez.kasko araç verir...

her kazaya araç veriolarsa iyi walla ama sanmıorum araç kiralama konaklama gibi hizmetlet belli km mesafelerde oluyo diye biliorum

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla bencede vermeleri gerekir sonuçta arabasız kalıcaksınız ve bu sizden kaynaklanmıyor

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim hiç bi şirket vermio ama generali konusunda emin olamadım ona bişe diyemiorum bizde acenteyiz ( koç allianz axa oyak )

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yapı kredi sigorta veriyor, kardeşim istanbuldan ankaraya gelir iken güdül ayrımı mevkilerinde yolun ortasına konan o içi hınca hınç su dolu plasitik varillere kafadan girdi aracının önü pert oldu, çekici ile gece aracı servise getirdik. ertesi sabah kaskoya hasar bildirimi yapıldı bir günm sonra ise kasko tarafından gönderilen eksper geldi ve usta ile bir baktı ve 6 gün aracın tadilatının yapılabileceğine karar verdi. bizde arkasından yapı kredi sigortayı aradık ve araç istedik 3 saat sonra 0 (sıfır) bir araç getirdiler ama ancak 3 gün karlşılıyor, bilmenizde fayda var.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ikamet adresinden belli bi km uzaklıkta olunca verir ama aynı şehirde vermez örneğin tatile giderken kaza yaptınız o zaman size yola devam edebilmenz için araç verilir...