Kaza tutanağı yardım

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
evet abi sorunda orda benim araç modeli düşük olduğu için kaskolu değil sadece zorunlu trafik sigortası mevcut.zaten bana çarpan araçta hiçbirşey yok :)
sorun tramerin hakem kurulu eski yolları baz alarak karar veriyor bu durumda ben suçlu çıkıyorum.arkadaşların dediği gibi eski sistem kalktıysa benim aracımında benden ücret alınmadan yapılması lazım.ama sigortacı öyle demiyor.sen kendin yaptıracaksın arabanı diyor.Malatyaya gitmem lazım şu an il dışındayım gidemiyorum kafayı yemek üzereyim.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yolun durumunu gösteren ayrıntılı bir kroki al, geliş gidiş yönleri ve ana yollar, üzerinde sokak isimleri filan olsun. Kaza yaptığın yerin fotoğraflarını kazayla aynı açılardan ve farklı açılardan çek şirkete gönder, sonuçta kaza yeni olmuş eski yola göre nasıl karar veriyor, zararını karşılamak zorundalar!

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
teşekkürler abi.aynen dediğiniz gibi yapmaya karar verdim.Memlekete bir gideyim öncelikle ayrıntılı fotoğrafları çekeyim sonrada yoldaki geçiş üstünlüğünü gösteren belgeyi tamamlayayım sanırım dedikleri gibi belediye Fen işlerinden alınıyormuş.başımızdan atalım bu belayı.çok canım sıkılıyor kaç gündür.Tekrar tşkler