Kaza mı,eziklik belirtisi mi?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun hoca nediyim yani diyecek bişey yok

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar efendi olmak en iyisi, asla kendinizi kötü hissetmeyin.Bu konuda kötü bir hadise anlatayım.Tanıdığımız bir aile de, baba-oğul beraber yolculuk yapıyorlar.Herhangi bir trafik tartışması çıkıyor, ileride araçlar ışıkta durunca diğer arabadakiler iniyor.baba-oğulda iniyorlar, derken tartışma büyüyor ve diğer arabadan inen vatandaş baba-ogulu bıçaklıyor.maalesef. evet her ikiside kan kaybından vefat ettiler.İnsan hayatı bu kadar ucuz arkadaşlar.kimin kim olduğu belli değil, ortalık da her türlü insan mevcut,kaza bile yapsanız sakin olun, ortamı germeyin, polis ten yardım isteyin.birşeyleri kendiniz halletmeye calişinca işler kontrolden çıkabiliyor.İnsan herkesi, kendisi gibi düşünüyor ama değil.dikkat etmek gerek

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın sonuna kadar katılıyorum. ama nedendir bilmem o dreksiyonun başına geçince herşey akıllardan siliniyor galiba
resim7tx8.jpg

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu duruma benzer bir olay arkadasla birlikteyken basımızdan gecti.Arkadasın ehliyeti yok bi sokaktan yan sokaga gecicez arabayla bir şeyler tasıyorduk yavasca giderken önümüze kosan bir cocuk cıktı biz durdur cocuk kafasını bizim sol çamurluga vurdu ve kası yarıldı,çocuk bizzat duramadı kendi vurdu,bizde polikliniğe götürdük,doktora haber nerden geldiyse adli vaka diye bakmadı bağı çağır doktora çoçugun yarılan kasını diktirdik.Sonra ailesi arkadastan para falan istedi çoçuk diyor baba ben çarptım arkadasları diyor ama en sonunda adama 3-5 kurus verdilerde sorun çözüldü.Böyle durumları süistimal edenlerde oluyor.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
kurt.ibrahim' Alıntı:
Bu yaşanmış olayı paylaşıma açtığın güzel olmuş.Güzel olmuşta bazılarına kulağına küpe olacağına hiç ihtimal vermiyorum.İnşallah olur ama çok zor.Ancak kendileri yaşarsa ozaman iş değişir. Bunuda gönül arzu etmez.:( :( :confused:
:good: :rock :alkis:

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamiyle bir şeyleri yaşamamaktan yada görmemekten kaynaklanıyor diye düşünüyorum. bizde zamanında çok özendik bu tür şeylere fakat çevremizdeki abilerden gördük ki sonu çok kötü...ondan sonra hayatımıza çeki düzen verdik..şimdi ise en zevk aldığım şey müziğimi açıp koltuğuma yayılıp şağ şeritten gitmek..

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
tamamiyle bir şeyleri yaşamamaktan yada görmemekten kaynaklanıyor diye düşünüyorum. bizde zamanında çok özendik bu tür şeylere fakat çevremizdeki abilerden gördük ki sonu çok kötü...ondan sonra hayatımıza çeki düzen verdik..şimdi ise en zevk aldığım şey müziğimi açıp koltuğuma yayılıp şağ şeritten gitmek..

Bir musibet binnasihatten evladır.
Bu musibeti yaşamadan bu olguluğa ulaşmak dahada eftaldir. örnek teşkil emesi dileği ile tebrikler.:alkis: :alkis: :pon:

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
en güzeli bence bende aynı senin gibi yapıyorum kardeşim..

bu arada bence ehliyet alırkendee kişilik testleri yapılması lazım ruh durumlarını test edecek bişey yapmalılar..çünküü bu tür olayları ancak bu ruh halindeki insanlar yaparlarr kaza diyoruz ama bu kazalıktan çıkıyorrr başka bişeye dönüşüyorrrr ALLAH kimsenin başına vermesin aman dikkat edelim