kayserı gsi kulanıcıları

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayserıde sfi dohc motordan anlayan deyıl uzman bır ekıp tanıdıklarınız varmı bu ısın muadıyenlerı olacak zehır gıbı bır usta arıyorum her yonuyle parası 5 lıra fazla olsun ama guvenıyım yeterkı

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hüseyin abi aracınız hayırlı olsun kayseri motor bakımından biraz geri özelliklede sfı motor konusunda ama işinden anlayan biri varsa dursun ustaya gitmenizi tavsiye ederim maxımus servis

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maksımus deneyecem ben normalde merkez opele gıdıyorum senın arac v 6 cdx mı masallah guzel duruyor kazasız belasız kullanasın kayserının neresındesın dıyorumkı soyle bı kayserı opelcılerı toplasak bı gurp kursak bırbırımıze yardımcı olsak nasıl olur

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun abi evet araç 2.5 v6 kayseri talasdayım facebook da kayseri opel team sayfasında toplanıyoruz inş bu hafta sonu da kayseri de opelcilerle bir piknik yapmayı planlıyoruz sende gel abi hem tanışmış oluruz

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun abi evet araç 2.5 v6 kayseri talasdayım facebook da kayseri opel team sayfasında toplanıyoruz inş bu hafta sonu da kayseri de opelcilerle bir piknik yapmayı planlıyoruz sende gel abi hem tanışmış oluruz

evet pazar gunu 13 00 da dogru bılıyorsam kadır has statyumu deyılmı ınsallah bır manı cıkmazsa gelecem ıyı olur benım ıcınde bayadır bır etkınlıge katılmamıstım

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem bellımı olur araclararıda deneme fırsatımız oluır belkıde ınsallah katılım fazla olurda ıyı bır vakıt ıyı arkadaslar edınırız

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç deneme yapmıyoruz abi bakıyoruz sadece ama gsı sfı ye rakip yok :) :) temmuz 28 inde yarışlar var o zaman deneriz bende hazırlanıyorum yavaş yavaş :) orta susturucu iptal filan edecem

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç deneme yapmıyoruz abi bakıyoruz sadece ama gsı sfı ye rakip yok :) :) temmuz 28 inde yarışlar var o zaman deneriz bende hazırlanıyorum yavaş yavaş :) orta susturucu iptal filan edecem[/QUO

orta susturucu ve katalıtık konvektor mutlaka soktur bence ama verme onları yanında bulunsun sfi ılk uretımınde 168 hp olarak uretıldı sonra katalıtık konvektor ve bıkac donanım eklenerek 150 hp ye dusuruldu bunun acıklaması uzun ama konvektor 6 hp katıyor araca bılgın olsun muyeneden sonra 51 lık duz boru ve kep takacam muhtemelen 10 hp ıle 15 hp arası alırım muhtemelen

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana 71mm dediler biraz daha olsa soba borusu olacak :) bugun orta susuturucu ile eksoz borusunu degişti 150 tl :) katdurdu ama onu muayene sonrası