katil tırın kaza anı..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yazık yaw,
ama madem tır o kadar yüklü duramıyor,durabileceği mesafeden takib etsin, en azından şerit değiştirebilecek kadar bir mesafesi olsa bomboş yolda hiç bişey olmadan atlatılabilir di,ama kaza işte
allah rahmet eylesin.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke öyle olsaydı ..daha büyük facia dediğiniz ne olabilrdi ki.en fazla tır sürücüsü ölürdü....ama şimdi bir yavrucak öldü gitti annesi ile beraber

emin ol daha beteri olurdu tırın kasa atardı kendini sağa yada sola tır yuvarlanırdı doğanın üstüne ve daha beter ezerdi doğandaki ölü sayısıda artardı.arkadaşlarında dediği gibi çok yüklü araç elinden birşey gelmez yapabileceği en doğru şeydi direk vurmak.köşeli vursaydı doğanı kaldırır atardı.ama tabi daha yavaş gelseydi sağa sola kaçabilirdi tek suçu biraz hızlı olmasıdır.doğancının yaptığıda iş değil hani bence katil tırcı diyoruz ama tırcı kadar doğan şöförününde kazada hatası var.ben empati yaptım iki şöföründe yerine koydum kendimi doğancı gibi davranmazdım tırcı olsaydımda o hızda yapacak başka birşeyim olamazdı malesef :(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi izledim olayı,
doğan çok ilginç biçimde birden frene asılarak duruyor,arıza da yapsa dağılsa da öylece küt diye durmaz bence bi araba,
tır da şerit değiştirebilecek kadar mesafeye sahipken hiç tepki vermeden arabayı altına alıyor. frenlere asılmış gibi görünmüyor çünkü tır.
acaba yolun daha gerisinde aralarında bir sürtüşme mi yaşandı diye merak ettim.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kamyon söförü katil falan değil.adam nomal bir takip mesefesiyle gidiyo yoluna.otoban bu bilemezsinki arabanın önünde zınk diye durcagını.allah rahmet eylesin

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi izledim olayı,
doğan çok ilginç biçimde birden frene asılarak duruyor,arıza da yapsa dağılsa da öylece küt diye durmaz bence bi araba,
tır da şerit değiştirebilecek kadar mesafeye sahipken hiç tepki vermeden arabayı altına alıyor. frenlere asılmış gibi görünmüyor çünkü tır.
acaba yolun daha gerisinde aralarında bir sürtüşme mi yaşandı diye merak ettim.

abi vallahi istediği kadar sürtüşsün hangi erkek cesaret eder tırın önünde zınk diye durmaya?tır o hızda şeridi zor değiştirir arkasını savurur atardı kendini...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi vallahi istediği kadar sürtüşsün hangi erkek cesaret eder tırın önünde zınk diye durmaya?tır o hızda şeridi zor değiştirir arkasını savurur atardı kendini...
yada sürtüşme olduadamda durmaya cesaret etti diyelim.hangiadam sürtüştük diye arabayı altına alır .psikopat olamsı lazım:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bence bi şeritlik kaçabileği mesafe var gibi görünüyo ama dediğin gibi koca tır nasıl olur bilmem
ama ben gördüm koca tırın önünde frene asılan orta yaş üstü bi amcayı,
otoban ortasında kırdı adamın önüne yapıştırdı frene,indiler kavgaya tutuştular.
aralarında husumet olan adamlardan birinin diğerinin arabasını kamyonla dağıttığına da gördüm
boş yolda üstüme otobüs direksiyon kırdı,aradan hızlanıp kaçınca 100'e yakın yolcusuyla 150km hızla beni yakalamaya çalıştığını da gördüm
yani trafikte hele de ülkemizde çok ilginç olaylar olabiliyor.