katalizör arızası, muayeneden kalma ve 900 tl katalizör fiyatı

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bana katalizöre en düşük 550 den tutun 1200 e kadar fiyat çeken oldu forumun sponsoru 490 demişti + 100 tl işçilik dün oraya gidicektim yine bi telefon açayım elinde iş yoksa gideyim dedim adam fiyat yükseltti 590 + 100 tl senin motora uygun olanının fiyatı buymuş dedi bende başka bir yeri aradım 390 tl ye buldum gittim aldım pendik sanayidede ustamı aradım 30 tl ye takarım getir sen dedi birazdan götürücem taktırıcam. yani arayınca oluyor. .

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
100 lira işçilik biraz fazla değil mi?

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan üç gün önce vizeden sadece sis farının şiddeti düşük diye hafif kusur ile geçtim.
Benim aracımda da katalizörün içi boş. Ama karter koruma ve KN açık hava filtresi olduğu için altttan göremedi sanırsam. Adam ara gaz vere vere muayenesini tamamladı...
:rakir::rakir::rakir:

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yürürlükdeki mevzuata göre KK olup olmadığı değil ekzost testinden geçip geçmediği ırgalar muayene sonucunu..
Muayeneyi yapan salakların tuzağına düşmeyin..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Devlet çevre kirliliğini düşünüyor ise LPG 1 TL Olsun :D

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra g 2004 aracımın katalizörünün içini boşalttırmıştım ben muayeneye gittim öyle zırıltıda yapıyor yani bariz belli hiçbirşey demediler öyle hafif kusur ağır kusur o yok bu yok felan bişide demediler. yanlız bak şöyşe bir şey dikkatimi çekti o çevrelerde abiler var bekliyorlar 40 50 bişiler atıyordu millet muayeneden geçmeyecek araçları çatır çatır geçiriyorlardı öylede yapabilirsin

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
opel astra g 2004 aracımın katalizörünün içini boşalttırmıştım ben muayeneye gittim öyle zırıltıda yapıyor yani bariz belli hiçbirşey demediler öyle hafif kusur ağır kusur o yok bu yok felan bişide demediler. yanlız bak şöyşe bir şey dikkatimi çekti o çevrelerde abiler var bekliyorlar 40 50 bişiler atıyordu millet muayeneden geçmeyecek araçları çatır çatır geçiriyorlardı öylede yapabilirsin

Öyle geçmeyecek araçları geçirenler varsa adamı öttürürler yeminle.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vallahi diyorum abi istanbulda haramidere de ben gördüm hatta şöyle söyliyeyim bi arkadaşım da demişti onun bir fordu var daha ilk muayenesine gidicekdi araçda bir şey yok da o na sormuşlar varsa bir problem çözelim diye bana demediler allah var yanlız gördüm herifler 40 50 bişiler atıyosun geçiriyorlar. muayeneyi yapanlar değil he dışarıda adamlar var tanıyorlar sanırım öyle de hallediyorlar. Birde bu katalizörden çok çeken var 1 yıl sonra benimde muayene var sakata gelmeyeyim ben ilk gittiğimde hiç bişi dememişler di katın içi boştu

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Cok var abi, isleri azalan trafik musavirlerinin yeni para kaynagi. Yakin olarak tanidigim bir kac kisi de mevcut.

Tapatalk Pro