kat. iptali

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anlamadım neden iptal ettiriyorsunuz

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anlamadım neden iptal ettiriyorsunuz
bu parça yanılmıyorsam sadece egzost emisyon değerlerini aşağı çekmek,egzost gazını içindeki kılcal seramiklerle iyice filtre etmek için yapılmış vs...arac egzost gazını rahat atabilmeli ki performans kaybı yaşamasın bu sebeple kat iptali yaptırılıyor,aracın sesi ve gidişi bir miktar değişiyor,kullanıcısına farkı hissettiriyor değişme sebebi bu bana kalsa o parcayı bozulmadan değişmem mesela c4 için 1700 ytl istemişlerdi ama egzost gazım temız olsun dıye de o parayı da vermem acıkcası

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 liraya iptal ettirdin
düz borumu cektiler
sökülen katalitik nerde?
orda bıraktım deme sakın!!!

o söktügün parca sıfırı 1 milyar
cıkma temiz vuruksuzu 200-250 civarı eder
içi kırılsa dagılsa bile içindeki hurdası 50-60 ytl eder

bu arada kataligi biten arkadaşlar komple iptal edip düz boru cektirmek yerine katalitigin yerine takılan spor susturucular var
hem sesi azaltır hem gene bi nebze olsun temiz egsoz cıkartırsınız:)

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu parça yanılmıyorsam sadece egzost emisyon değerlerini aşağı çekmek,egzost gazını içindeki kılcal seramiklerle iyice filtre etmek için yapılmış vs...arac egzost gazını rahat atabilmeli ki performans kaybı yaşamasın bu sebeple kat iptali yaptırılıyor,aracın sesi ve gidişi bir miktar değişiyor,kullanıcısına farkı hissettiriyor değişme sebebi bu bana kalsa o parcayı bozulmadan değişmem mesela c4 için 1700 ytl istemişlerdi ama egzost gazım temız olsun dıye de o parayı da vermem acıkcası
:good: :good: :good:

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kat iptali yapcam zaten,egzost sistemiyle oynıcaksın biraz performans ve biraz ses için..

timu57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta 2005 astra dizel, çekişten çok düştü bu sıralar.bugün usta baktı konvertör tıkanmış,iptal edelim dedi.yarın getiririz dedim,baya bi araştırdım zararı olur mu diye, yarın iptal ettiricem konvertörü.yenisi için çok uçuk rakamlar istiyolar çünkü ;)

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iptal edilen katalitiklerden alacaginiz verime verim denir mi tartisilir. Tikali olan katlari iptal edince birazcik bir acilma soz konusu gibi gozukuyor.

Katalitik konvertor egzoz emisyon degerlerini minimum derecede degistirir. Motorunuz tamamen saglikli calisiyorsa katsiz bir arabada da emisyon degerleri normal cikabilir. Sadece ikinci bir onlem ve birazcikta olsun karbon salimini dusurmek icin uretilmistir.

100 hucreli ufak portatif katlar mevcuttur ve fiyati 295 Euro'dur. 200 hucreliler 349 Euro'dur. Bu fiyatlarda vereceginiz en pahali urun fiyatlaridir. Standart motor seceneklerine gore ortalama 50 Euro'dan baslamaktadir.

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçen gün egzoz taktırırken usta demişti daha iyi bi ses ve çekiş istiyorsan katı iptal edelim diye, ne olduğunu bilmiyodum ama adamlar boşuna takmamıştır düşüncesiyle dursun demiştim bende iptal ettireyim bari

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kat iptalinin bi sakıncası yok sadece yakıtta farkedilmicek bi artış yapıyo o kadar yararı ise daha iyi gaz yemesi ve devirde tıkanmaması
zaten bütün dizel taksicilere sorun çoğu söktürmüştür :)